Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

13. GençAKADEMİ Temsilcilik Başvurusu!

4659 kez okundu
31 ekim 2017 salı

“Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla 2006 yılından bu yana Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumu Genç AKADEMİ, Türkiye genelinde 73 farklı üniversiteden, 81 farklı bölümden 1300 seçkin öğrencinin katılım gösterdiği bir aktivitedir. İki gün süren oturumlar şeklinde gerçekleşecek olan sempozyumlar dizisinde siyaset, iş, sanat, spor, medya alanlarından öncü ve lider konuşmacılar katılımcılar ile buluşmaktadır. Etkinlik dahilindeki seminer ve eğitimler sayesinde “Bugünün Söz Sahipleri” ile “Geleceğin Söz Sahipleri” bir araya gelmektedir.

Seminer, panel ve eğitimlerden oluşan iki etkinlik günü boyunca katılımcılar iş, medya ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri ile aynı platformda yer alma şansına sahip olurlar. Önemli konuşmacılar ve büyük şirketler ile birebir iletişim kurabilecekleri bu organizasyon sayesinde katılımcılar kendilerini birçok konuda geliştirme imkanına sahip olurlar.

Genç AKADEMİ’nin bir diğer amacı ise Türkiye’nin her tarafından gelen birçok öğrenciyi bir araya getirmek ve ulusal bir ortam sağlamasıdır. Bu sayede katılımcılar elde ettikleri mükemmel dostlukların yanı sıra farklı bakış açılarını gözlemleyerek bakış açılarını genişletme fırsatı elde edeceklerdir.

Temsilcilik Sistemi Nedir?

Temsilcilik sistemi Genç AKADEMİ’nin Türkiye’deki tüm üniversitelerde aktif tanıtımının yapılmasını hedefleyen bir sistemdir.  Bu yıl
(2017-2018) dördüncü kez hayata geçirdiğimiz bu sistem, ilk yılından itibaren giderek yükselen bir başarı göstermiştir. Geçtiğimiz yıl, 12.Genç AKADEMİ 24-25 Aralık 2016 tarihlerinde Ankara MEB Şura Salonu’nda 73 ilden 1300 katılımcımızla gerçekleşmiştir. 12. Genç AKADEMİ’de emeği geçen 58 farklı üniversiteden 66 temsilcimize tüm çalışmaları için Operational Research Kulübü ailesi olarak teşekkür ederiz.

Temsilcilerin Görevleri

Temsilciler üniversitelerinde online ve offline tanıtım süreçlerini yürütmekten sorumludur. Bu bağlamda:

Afiş asmak
El ilanı dağıtmak
Öğrencilerin Genç AKADEMİ hakkındaki sorularına cevap vermek Üniversitelerde stant açmak ve bilet satışı gerçekleştirmek Üniversitelerde Genç AKADEMİ yüzü olmak Sosyal medya hesaplarından (Facebook, twitter) tanıtım yapmak
Not: Seçildiğiniz taktirde afiş, el ilanı ve benzeri offline tanıtım materyalleri kulübümüz tarafından sağlanacaktır.

Başvuru Süreci

Kariyer.net üzerinden başvurunuzu ilettikten sonra sizlerle iletişime geçilecektir.

Kazançlar

Tüm temsilcilerimiz,

Sponsor şirketler ve Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden onaylı sertifika alacaktır, Genç AKADEMİ temsilcisi ünvanı ile  etkinlik konuşmacıları ve sponsor şirketlerle iletişim önceliğine sahip olacaktır.
45 ve üzeri sayıda bilet satan temsilcilerimize, limuzin ile Ankara turu ve sonrasında gece eğlencesine limuzin ile ulaşım sağlanacaktır ve sattığı bilet tutarının %20’si temsilciye geri ödenecektir.

Tüm temsilcilerimiz arasından en fazla bilet satan temsilcimize 5 yıldızlı bir tatil köyünde 2 kişilik, 2 gece 3 gün tatil verilecektir.

Ayrıca tüm temsilcilerimiz arasında yapılan çekiliş sonucu YERO Yurtdışı Danışmanlık'tan 2 haftalık yurtdışı dil kursu hediye edilecektir.

16 Kasım 2017 tarihinde temsilcilik başvurusu sona eriyor.