Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

8. BOĞAZİÇİ MARKA ZİRVESİ’NE SAYILI GÜNLER KALDI

3010 kez okundu
20 mayıs 2021 perşembe

Türkiye’nin önde gelen pazarlama etkinliği Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl 22-23 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. . "Fly Me to the Top" mottosuyla, her sektöre zirvedeki isimlerle temas edecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi’nde katılımcılar etkinlik sonunda “Katılım Sertifikası” almaya da hak kazanacaklar.

KİMLER KATILACAK?

Boğaziçi Marka Zirvesi’nde lider markaların zirvedeki isimleri ağırlanacak. Bu doğrultuda Karikatürist Erdil Yaşaroğlu, Gazeteci Selçuk Tepeli, LEGO Pazarlama Direktörü Tuna Canatar, Acun Medya Yönetim Kurulu Üyesi İrem Kanan başta olmak üzere alanında uzmanlaşmış, duayen isimler katılımcılarla buluşacak. Diğer isimleri takip etmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

NE ZAMAN/NASIL GERÇEKLEŞECEK?

8. Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl 22-23 Mayıs tarihlerinde online olarak gerçekleşecek. Katılımcılara giriş bilgileri mail yoluyla iletilecek. Günde 8 oturumun olacağı etkinlikte oturum aralarında da sürpriz aktiviteler ve çekilişler olacak.

OTURUM KONULARI NELER?

“Pazarlamada Hedefleri Belirlemek Pazarlamanın Özgün Stratejileri”, “Haber Medyasının İlerleyişi ve Geleceği” ve “Sporda Marka Değeri Oluşturmak NBA Basketbolu Nasıl Marka Haline Geldi?” gibi spordan pazarlamaya, modadan medyaya her alanın trend konularına değinilecek.

NASIL SONLANACAK?

23 Mayıs tarihinde sonlanacak olan etkinlikte belli bir süre katılım göstermiş katılımcılar “Boğaziçi Marka Zirvesi Katılım Sertifikası” almaya hak kazanacaklar.

Nasıl Katılınır?

Biletler için: https://biletino.com/tr/e-bzk/bogazici-marka-zirvesi/

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için: https://bmz.ikboun.net/

Sorularınız ve iletişim için bogazicimarkazirvesi@buik.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.