Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

ADhere Reklamcılık Günleri Başlıyor

2415 kez okundu
12 kasım 2017 pazar

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere reklam dünyasında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan ADhere Reklamcılık Günleri’nin 11.sini düzenliyor. Reklamcılık alanında önemli isimleri bir araya getirecek olan ADhere, bu yıl 18-19 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi-Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi’nde Puhu Tv sponsorluğunda gerçekleşecek.
 
Türkiye’nin en köklü ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl 11.sini düzenleyeceği ADhere Reklamcılık Günleri’nde; Thaat’s It! Kurucusu ve CSO’su Haluk Sicimoğlu, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik, Jingle Jackson’ın Kurucusu Emre Irmak, Depo Film’in Kurucusu Ender Sevim, Istanbuldogz’da Film Direktörü, Gerrit Rietveld Academie Amsterdam Grafik Dizaynırı ve aynı zamanda da youtuber olan Tunç Topçuoğlu, TBWA Reklam Ajansı CCO'su İlkay Gürpınar, BBDO Reklam Ajansı Creative Directoru Erdinç Mutlu, Y&R CEO'su ve Reklamcılar Derneği Saymanı Arzu Ünal ve daha birçok değerli ismi ağırlayacağız.
ADhere Reklamcılık Günleri, üniversite öğrencilerine reklamcılık sektörünün kapılarını aralarken, workshop ve case’ler ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için http://adhere.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü

1953 yılında Robert Kolej bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulübümüz 1975′te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, 21 yıldır bir pazarlama yarışması olan Brandmarker’ı gerçekleştirmekte, 11 yıldır Türkiye çapında Finance Break’i düzenlemektedir. Pek çok konuda diğer öğrenci kulüplerine örnek teşkil eden “ilk”ler gerçekleştiren İK, Türkiye’yi ” Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü çizgisiyle Türkiye’nin öğrenciler tarafında çıkarılan ilk iş dünyası ve ekonomi dergisi Foreline’i çıkartan kulüp olmasının yanı sıra kısa adı İKTP olan İşletme Kulüpleri ve Toplulukları Platformu’nun da kurucularından biridir.