Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Adıyaman Üniversitesi'nde Öğrenci Butiği Açıldı

3999 kez okundu
09 kasım 2015 pazartesi

Adıyaman Üniversitesi tarafından yürütülen sosyal sorumluluk çalışması kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımı yapılıyor.

Adıyaman Üniversitesi kampüs alanı içerisinde yapılan Minyaman Çarşısı’nda yer alan öğrenci butiği açıldı. Adıyaman Üniversitesi akademik ve idari personellerinin yanı sıra giyim mağazası ve tekstil fabrikalarının da katkıda bulunabileceği projenin amacı; temiz kullanılabilir durumdaki her türlü kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarlar toplanıp ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmesi.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Minyaman’da açılan öğrenci butiğinin sosyal sorumluluk çalışması olduğunu dile getirerek, “Üniversitemiz öğrencilerinin eğitimine destek olmak ve üniversite yaşamları boyunca kolaylıklar sağlamak adına oluşturduğumuz sosyal sorumluluk çalışmalarına yeni bir halka daha ekledik. Öğrenci butiği ile Akademik ve idari personellerimiz başta olmak üzere üniversite dışından gelebilecek kullanılabilir ve yeni durumda olan her türlü kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuar toplanarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize takdim edilecektir. Halkımızın da öğrenci butiğine katkı sunabileceğini belirterek, giyim firmaları ve tekstil fabrikalarından gelecek olan yeni ürünlerin de butikte talep eden öğrencilerimize takdim edilecek” ifadelerini kullandı.

Kaynak Milliyet

 

Etiketler: Üniversite Öğrenci