Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

ADventure Reklamcılık Yarışması başlıyor!

1142 kez okundu
15 nisan 2021 perşembe

ADventure Reklamcılık Yarışması Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde eğitim gören reklamcılık sektörüne ilgisi olan ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen öğrencilere sektörün her alanını detaylı bir şekilde deneyimleme imkanı sunuyor.

Yarışmanın ana sponsoru Johnson&Johnson’ın yanında Arzum, MUBI, Teknosa gibi çeşitli ödül sponsorları da bulunuyor. Büyük ödülümüz ise kazanan ekibin planladıkları reklamı Johnson&Johnson’ın Neutrogena markası ile hayata geçirme şansı olacak!

3 aşamadan oluşan yarışma süreci ilk başta biraz karmaşık görünebilir ancak hangi macera kolay olmuştur ki?

  1. Başvuru süreci 30 Nisan’a kadar devam edecek.
  2. Başvuran yarışmacılarla 20 Nisan’da hazırlanacakları ‘brief’ler paylaşılacak. 20 Nisan’dan sonra başvuran yarışmacılar ‘brief’lerini ancak başvurularından sonra alacaklar. Daha uzun süre hazırlanmak ve daha başarılı kampanyalar hazırlamanız için 20 Nisan’dan önce başvurunuzu tamamlamış olmanızı öneriyoruz. 3 Mayıs ise hazırladığınız kampanyaları bizlere göndermek için son gün.
  3. Yarışan kampanyalar içinden 8 tanesi jüri heyeti tarafından belirlenerek finale çıkmaya hak kazanacak. 9 Mayıs tarihinde gerçekleşecek final etabında ekipler jüri heyetiyle bir araya gelerek kampanyaları anlatacak ve jürilerin sorularını yanıtlayacak. Kampanyalar final etabında bir kez daha değerlendirilecek ve maceranın kazananı belirlenmiş olacak!

Önemli Tarihler:

  • Başvuru için son tarih: 30 Nisan
  • Kampanyaları iletmek için son tarih: 3 Mayıs
  • Final: 9 Mayıs

Daha fazla zaman kaybetmeden https://adventure.ikboun.net linkinden başvurunuzu yapabilirsiniz!