Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X
HABERLER
KAMPÜSTEN
YORUMLAR
KÜNYE
ÜYELER
Kuruluş: 1982
Öğrenci Sayısı: 65043
Rektör: Prof. Dr. Mustafa ÜNAL

YORUMLAR

Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Fotokopi için çok uzağa gitmene gerek yok, her fakültenin içinde fotokopi merkezleri bulunur. Ders notlarının çoğunluğunu da fakültenin fotokopi merkezinde bulabilirsin. Fakat kitap fotokopilerini öğrencilerin yoğunlukta olduğu Meltem Semti’ndeki Sözen, Özalit ve Meltem fotokopi merkezlerinden alabilirsin.

Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Kampüsün içinde merkezi yemekhanede yemek yiyebilirsin. Hem maddi olarak hem de lezzet olarak tercih sebebidir. Farklılık olsun istersen Olbia ve Yakut Çarşıları’ndaki cafeleri de tercih edebilirsin. Alışveriş nereden yapılır dersen: Ev alışverişinde taze meyve sebze için semt pazarını tercih etmelisin, BİM, Şok, A101 gibi ucuz marketler de kesene yardımcı olacaktır. Kıyafet ve diğer ihtiyaçların içinse Özdilek, 5M Migros, Erasta, Terracity, SheMall, Deepo Outlet gibi büyük alışveriş merkezlerini tercih edebilirsin.

Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Devlet yurdu kampüsün içerisinde bulunmaktadır. Bu devlet yurdu beklentilerin hemen hepsini karşıladığından öğrencilerin bir numaralı tercihidir. Devlet yurduna girmeye hak kazanamadıysan kampüsün etrafındaki özel yurtlarda kalabilirsin.

Ev tutmak için öğrencilere en elverişli yerler okula yakın olan Kültür, Konyaaltı, Uncalı ve Meltem Mahalleleri’dir. Zamanın varsa gezerek, yoksa emlakçı aracılığıyla ev bulabilirsin. Hemen her mahallede ikinci el eşya satan dükkân bulabilirsin ama ikinci el eşyanın en fazla olduğu bölge Güllük’tür.


Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Antalya’da cafe arayan öğrenciler bir hayli şanslılar, çünkü fazla alternatif var. Her zevke, her damak tadına hitap eden birçok cafe bulabilirsin o yüzden cafe ismi veremiyoruz. Hem okulun içinde hem okulun çevresindeki sayısız cafeden birisini tercih ettiğinde sıkıntı yaşamazsın.

Her büyük şehrin vazgeçilmezi olan Jolly Joker canlı müziğin tartışılmaz adresidir. Ayrıca öğrenciler çoğunlukla Kaleiçi’ndeki mekânları tercih ederler. Ama çok param yok, arkadaşlar arasında eğlenmek istiyorum dersen de en yakın plaja gidip küçük bir ateş yakarak da Antalya’nın tadını çıkarabilirsin

Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Okula gitmek için birçok otobüsü kullanabilirsin. “Hangi otobüsle gideceğim?” dediğini duyar gibiyiz. Kampüse hangi otobüsle gideceğinin mantığı “F” (fakülte) harfinde gizli, “F” harfinin olduğu tüm otobüslere binip, kampüse gidebilirsin.