Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X
HABERLER
KAMPÜSTEN
YORUMLAR
KÜNYE
ÜYELER
Kuruluş: 1958
Öğrenci Sayısı: 32512
Rektör: Prof. Dr. Naci GÜNDOĞAN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KONAKLAMA

Tutku Bozkuş
7 yıl önce
Eskişehir'in belki de en meşakkatli olayı. Eğer yurtta kalamayan ailesiyle yaşayamayan bireylerseniz tabi. Birkaç arkadaş bulup eve çıkmak zor olmasa da taşınma işlemi zor olmalı :))

Yiğit Yasa
7 yıl önce
Konaklama konusu olarak ülkenin en rahat şehirlerinden birisidir Eskişehir. Öğrencilere uygun 1+1 evler çok sayıda olup kira olarak da gayet uygundur. Fiyatlar 350-600 arasında konuma ve evin bakımlı olmasına göre değişebiliyor. İsterseniz eşyalı ev de kiralayabilirsiniz

Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Devlet yurdu Eskişehir öğrencileri tarafından çok da tercih edilmez. Son uygulamayla kız öğrenciler Osmangazi Üniversitesi’nin yakınında, erkek öğrenciler ise Yunus Emre Kampüsü’nde bulunan yurtta kalıyorlar. Tavsiyemiz apart veya ev tutman yönünde. Eskibağlar ve Yenibağlar Mahalleleri öğrencilerin sıklıkla ev tuttuğu bölgedir. Emlakçılara dikkat etmek gerekir. Cadde cadde gezerek veya “eskisehir.net” adresinden ev bulabilirsin. Her ayın sonunda Anadolu Üniversitesi’nin düzenlediği genç pazarda ve ya Facebook’taki Eskişehir Kelepir Eşya sayfasından da uygun fiyata ikinci el eşya bulabilirsin.