Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X
HABERLER
KAMPÜSTEN
YORUMLAR
KÜNYE
ÜYELER
Kuruluş: 1946
Öğrenci Sayısı: 64588
Rektör: Prof.Dr. Erkan İBİŞ

YORUMLAR

Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Tandoğan Kampüsü’ne Emek-Sıhhiye ve Batıkent-Sıhhiye dolmuşlarıyla gidebilirsin. 417, 464, 365, 220 ve 202 numaralı belediye otobüsleriyle de okula gidebilirsin. Bulunduğun semte göre en kolay nasıl gideceğini belediyenin sitesinden veya mobil uygulamasından bakabilirsin.

Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Okulun karşısında pek çok kırtasiye mevcuttur. Özellikle Blue, Kılavuz ve Best en çok tercih ettiğimiz yerlerdir. Ucuza fotokopi çektirebilirsin, ekstra kırtasiye ihtiyacını karşılayabilirsin. Okul içinde D Blok’ta Haydar Abi fotokopini itinayla çeker ? Her hoca notları farklı bir yere bırakır, derse girip takibini yapmalısın.

Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Ucuz yemeğin adresi, öğrencinin dostu her kampüste olduğu gibi yemekhane ve kantindir. “Yok bana garsonlar hizmet etsin, ben bugün farklı şeyler yemek istiyorum” dersen Akademi Restoran ve Kort Cafe’de lezzetli yemekler yiyebilirsin
Ev alışverişinde taze meyve sebze için semt pazarını tercih etmelisin, BİM, Şok, A101 gibi ucuz marketler de kesene yardımcı olacaktır. Kıyafet için YKM, Kızılay’da bulunan birçok mağaza ve alışveriş merkezlerini gezerek aradığın şeyleri bulabilirsin.


Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Devlet yurdunu seven de var sevmeyen de. Kalabalığı seviyor ve bütçen için uygun olsun istersen devlet yurdu bir numaralı tercihin olmalı. Bunun dışında özel yurtlar da bulunmaktadır. Zaten kayıt zamanı özel yurtlar seni bulur merak etme ?

Öğrencinin öğrenciden başka dostu yoktur mantığıyla araya hiç emlakçı sokmadan ev sahibine “arkadaşım geliyor evimi ona devrediyorum” diyebilecek birisini bulmalısın. Bunun için Facebook’taki sayfaları takip edebilirsin. İtfaiye Meydanı’nda pek çok ikinci el dükkân bulunur. Buradaki satışçılara kazık yememek için pazarlık yapmanda fayda var

Kampüs Gezgini
8 yıl önce
Okuldan uzaklaşmak istemiyorum ya da ders arası arkadaşlarla iki laflayalım diyorsan, okulun karşısında bulunan İstanbul Cafe ve Fabri Cafe tam senlik. Bu iki cafe de ister bir şeyler atıştır, ister arkadaşlarınla proje ödevlerini tartış ?

Nefes, Passege, INN ve Jolly Joker arkadaşlarınla akşam eğlenmek için tercih edebileceğin güzel yerler arasında başı çekecektir. Kızılay-Sakarya Caddesi’nde ise öğrenci kesesine uygun canlı müzik yapan güzel mekânlar bulabilirsin.