Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Anket Doldur Paranı Biriktir Hediye Çeki Kazan

39594 kez okundu
18 ağustos 2016 perşembe

Üniversite öğrencisiyken cep harçlığına katkı yapacak her konu önemlidir. Öğrencilerin ailelerinden aldıkları harçlıklardan sonraki en önemli gelir kalemleri aldıkları burslar, bulabiliyorlarsa verdikleri özel dersler ve yarı zamanlı işlerdir. Bunun dışında özellikle internet teknolojilerinin de gelişmesiyle birlikte online(çevrimiçi) iş fırsatları da hızla artmakta. .

Anket Doldurarak Hediye Çeki Kazanabilir miyim ?
Sorunun cevabını başta verelim. Evet! Gerçek! Şu an pek çok pazar araştırma firması geleneksel yöntemlerin dışında online araştırmalara da odaklanmış durumda. Bu anketleri yapabilmeleri için çok sayıda deneğe erişme ihtiyaçları var. Bu ihtiyaçlarını da online anket siteleri üzerinden gerçekleştiriyorlar. 

Akampus - CINT işbirliği
Akampus.com olarak biz de genç kitleye erişimimizin yüksek olması sebebiyle pek çok pazar araştırma şirketi tarafından aranıyoruz ve onları gençlere ulaştırmaları konusunda taleplerini alıyoruz. Bize ulaşan pek çok firma içinden İsveç merkezli bir dünya devi olan CINT firması ile işbirliği içindeyiz. Bu firma gerek Türkiye'deki firmalara gerekse de Türkiye pazarı ile ilgilenen yabancı firmalara yönelik online araştırma hizmetleri sunmakta. CINT firmasının online paneline kayıt olduktan sonra profil özelliklerinize uygun anketler tarafınıza gönderiliyor. Siz de katıldığınız anket başına ufak ücretler kazanıyorsunuz. Hesabınızda biriken miktar belli bir tutarı aştıktan sonra, bu tutarı hediye çeki olarak alabiliyorsunuz. (Yemeksepeti vb.)

CINT paneline kayıt yaptırmak çok kolay. Hem web hem de cepten kayıt linkine tıkladığınızda karşınıza ufak bir form çıkacak. Bu formda yer alan e-posta adresi, cinsiyet, doğum yılı ve posta kodu bilgilerinizi doldurup, hesabınıza bir de şifre eklemeniz yeterli. 


Nasıl Daha Çok Ankete Katılırım?
İlk kaydınızı bu şekilde tamamladıktan sonra profilinizi daha detaylandırmanız yönünde CINT tarafından size ara ara hatırlatmalar gelecek. Profilinizi ne kadar çok doldurursanız o kadar fazla anket daveti alırsınız. Çünkü Pazar araştırması yapan firmalar farklı özelliklere (demografik bilgilerden alışkanlıklara kadar) çeşit çeşit gruplar oluştururlar ve her bir gruptan belli sayıda kişilere anket daveti iletirler. Eğer belirli bir gruptan yeteri kadar katılımcı çıkmazsa genel kitleyi ankete davet ederler. O yüzden yeni başlatılan anketlerde ilk davet edilen kişilerden olmak istiyorsanız profilinizi dolu ve güncel tutmanız çok önemlidir. 

Eğer siz de fikir ve görüşlerinizi markalarla paylaşmak, cep harçlığınıza katkı sağlamak ve boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız, bu link üzerinden CINT paneline kayıt yaptırabilirsiniz. Şimdiden bol anketli ve bol kazançlı günler dileriz.

Etiketler: Anket