Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Anneler Günü’nde Anneniz İçin En Güzel Hediye Türk Eğitim Derneği’nden!

2850 kez okundu
28 nisan 2015 salı

Anneler Günü’nde annesine günün en anlamlı hediyesinin yanı sıra bir çocuğa umut hediye etmek isteyenler için Türk Eğitim Derneği, Anneler Günü Sertifikaları’nı hazırladı.

Türk Eğitim Derneği’nin başarılı ama maddi olanakları yetersiz çocuklara verdiği Tam Eğitim Bursu kapsamında anneleri adına bir çocuğun yıllık eğitimine katkıda bulunanlar, annelerine yılın en anlamlı hediyesini verecekler. Bağış karşılığı hediye sertifikalarının adrese kadar gönderildiği Anneler Günü sertifikaları hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 272 33 60 numaralı telefondan Türk Eğitim Derneği’ni aramak yeterli.

“Tam Eğitim Bursu” nedir?

Türk Eğitim Derneği’nin 2003–2004 öğrenim yılında başlattığı burs düzenlemesiyle, başarılı ama ekonomik yetersizlikler yaşayan öğrenciler “Tam Eğitim Bursu” (TEB) kapsamında okutuluyor. “Tam Eğitim Bursu”, burs desteği verilen öğrencilerin eğitim, servis, yemek, giyim, kitap-kırtasiye giderlerini ve harçlıklarını üniversite lisans eğitiminin sonuna kadar karşılıyor. “Tam Eğitim Bursu” alan öğrenciler, öğrenimlerinin üniversiteye kadar olan kısmını Türk Eğitim Derneği okullarında sürdürüyorlar.

 “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyası hakkında

Eğitim sistemindeki sorunları çözmeyi ve maddi olanaksızlar yüzünden eğitim alma hakkından mahrum kalan başarılı öğrencilere okuma olanağı tanımayı hedefleyen “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyası kapsamında “Tam Eğitim Bursu” alan öğrenciler TED Okulları’nda eğitim görüyorlar. Türk Eğitim Derneği, bir çocuk için yıllık eğitim masrafının 13.500 TL olduğu “Tam Eğitim Bursu” ile çocukların yalnızca eğitim masraflarını karşılamakla kalmıyor, burstan yararlanan tüm çocukların gelişimini eğitim hayatları boyunca takip ediyor ve barınmadan servise, kıyafetten cep harçlığına kadar tüm harcamalarını üstleniyor.

http://www.konya.net.tr/egitim/anneler-gununde-anneniz-icin-en-guzel-hediye-turk-egitim-derneginden-20857.html

Etiketler: