Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

BEE THE BEST HACKER!

6878 kez okundu
27 kasım 2019 çarşamba

BEST Istanbul Hackathon, İTÜ Uluslararası Mühendislik Kulübü’nün (BEST İstanbul) inovasyona verdiği önem doğrultusunda; proje üretmeye odaklanan yazılımcı, tasarımcı ve girişimcilere, fikirlerini kısa sürede ürüne dönüştürme şansı vermek amacıyla düzenlediği bir etkinliktir. Hackathon katılımcıları etkinlik sayesinde hem sektörde ağ kurma şansını yakalayacak hem de yazılım ve tasarım alanında şirket profesyonelleri ile etkileşime geçerek kendilerini geliştirme imkanına sahip olacak, problem çözme yeteneklerini ve öğrenme potansiyellerini güçlendirebilecek.

 

Bu sene 3.sü düzenlenen, 2-4’er kişilik toplam 12 takımın katılımıyla gerçekleşecek etkinlik, 7-8 Aralık 2019 tarihlerinde 24 saat kesintisiz olarak İTÜ Ayazağa Kampüsü Kimya-Metalurji Fakültesinde gerçekleşecek.

BEST Nedir?

BEST 1989 yılından beri, mühendislik ve teknoloji öğrencilerini bir araya getiren, apolitik ve kar amacı gütmeyen bir öğrenci birliğidir. Bu birlik, 34 ülkede 94 yerel BEST grubu ve yaklaşık 3300 üyesiyle her geçen gün büyüyen genç, güçlü ve yenilikçi bir öğrenci ağı oluşturmaktadır. BEST organizasyonları, Avrupa’nın dört bir yanında bir milyonun üzerinde öğrenciye ulaşarak mesleki gelişim ve kariyer desteği de sağlamaktadır. Türkiye'de BEST, 2003 yılından bu yana aktif olarak faaliyet göstermiş ve gerek mühendislik yarışmaları, gerekse teknoloji kursları gibi düzenlediği birçok organizasyon ile öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmuştur. Kısa süreli yurt dışı eğitimleri ile öğrencilerin vizyonlarını genişleten, binlerce öğrenciye yurt dışına çıkma fırsatı sunan ve günden güne güçlenen uluslararası bir öğrenci platformu olan BEST, etkinliklerine devam etmektedir.

Bu unutulmaz deneyimin bir parçası olmak için son başvuru tarihi 30 Kasım !

BEST İstanbul Hackathon ve BEST hakkında daha fazla bilgi edinmek ve etkinlik hakkında duyuruları ve yenilikleri takip etmek için:

BEST İstanbul : https://www.bestistanbul.org/

BEST İstanbul Hackathon : https://www.hackathon.bestistanbul.org/

Facebook : itu.umk

Twitter : BEST_Istanbul

İnstagram : bestistanbul

adreslerini ziyaret edebilirsiniz.