Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Beklenen STEAMWIN İstanbul Konferansı 3 Mayıs'ta Bahçeşehir Üniversitesi'nde!

3449 kez okundu
25 nisan 2017 salı

STEAM alanındaki üniversite öğrencileriyle, bu alanda çalışan rol model kadınları bir araya getiren STEAMWIN Konferansları üçüncü akademik dönemine hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar 15 fiziksel etkinlikle 2 bin, 30 canlı yayın ile ise 100 bin kişiye ulaştı! 

Steamwin ilgilenen herkesi 3 Mayıs günü Bahçeşehir Üniversitesi'nde bekliyor. 

18.00 - 20.30 saatleri arasında Fazıl Say Konferans Salonu'da gerçekleşecek STEAMWIN @Bahçeşehir Üniversitesi etkinliğinde yer alacak, birbirinden ilham verici konuşmacıları aşağıda görebilirsin: 
•    Banu Ilhan, Fuar ve Teşhir Tasarım Müdürü Kale Grubu
•    Berrak Yenal, Intertech-inter-Vision Ticari & Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürü
•    Erman Karaca, TUBISAD Yönetim Kurulu Başkanı - CTO, TFI (Tab Gıda Yatırımları)
•    Dr. Zerrin Doğança Küçük, BAUSTEM Yard. Direktörü, Fen Eğitimcisi
•    Özgül Yılmaz, BAUSTEM Lider Öğretmeni, Fizik Öğretmeni
•    Merve Erdem, Ford Otosan Boyahane Endüstri Mühendisi
•    Sena Davaslıgil, Ar-Ge Arçelik Garaj Kıdemli Uzmanı
'O yaparsa ben de yaparım!' diyeceğin konuşmaları dinlemek, farklı şirketlerden katılımcılarla tanışıp network etmek için hemen kayıt yap! 

Bu etkinlikte, TUBISAD, TUSIAD ve Türkiye Bilişim Vakfı ve TTGV de tanıtım desteği vermekte.
 
18 Nisan'da Kale Grubu CEO'su Zeynep Bodur Okyay ile STEAMWIN CEO Roundtable'da buluşma imkanın var!
 
Mart ayında Ford Otosan CEO'su Haydar Yenigün, Nisan başında ise InterTech Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Duman ile gerçekleşen STEAMWIN CEO Roundtable etkinliklerimizin dönem sonu toplantısında, Kale Grubu CEO'su Zeynep Bodur Okyay ile birlikte yer alıyor. 18 Nisan günü 13.30 - 14.30 saatleri arasında İstanbul Kale Grubu Genel Müdürlük'te gerçekleşecek etkinliğin sınırla sayıdaki kontenjanından faydalanmak için hemen steam@turkishwin.com adresine email atabilirsin.

Şirket gezileri ve workshoplar

•    STEAMWIN öğrencileri ve profesyonelleri, yeni faaliyete geçen Ersa Mobilya AR-GE Merkezi'ni ziyarete gidiyor! 8 Mayıs 12.30 - 14.30 arasında Ersa Mobilya Ankara'da gerçekleşecek etkinlikte, Endüstriyel dizayn ile AR-GE'yi buluşturan Ersa Mobilya katılımcılara alandaki yenilikleri aktaracak. 'Ben de bu etkinlikte olmalıyım!' diyorsan, hemen kayıt yap!
•    STEAMWIN öğrencileri, 26 Nisan günü 11.00 - 13.00 saatleri arasında Türkiye'nin ilk Sanal Gerçeklik Laboratuvarı Bahçeşehir Üniversitesi VR Lab'ı keşfetmeye hazırlanıyor! Sanal Gerçeklik Workshop'ı ile VR Teknolojisini keşfedecek olan öğrencilerden biri olmak ve kısıtlı kontenjandan faydalanmak için hemen kayıt yap!
Canlı Yayınlarımızı kaçırma!
•    27 Nisan 2017, Ece Yalım, Artful İç Mimari ve Tasarım Kurucusu
•    25 Mayıs 2017, Esra Savcı, Ford Otosan Ticari Araçlar Program Yönetim Mühendisi 
Gelecek canlı yayınları takip için seni BinYaprak Facebook kanalına davet ediyoruz! Geçmiş canlı yayın videolarını da buradan izleyebilirsin. 

Gelecek etkinlikler ile ilgili takipte kalmak için seni BinYaprak STEAMWIN grubunda bekliyoruz. Sen de gruba üye ol, STEAM alanıyla ilgili sorularını sor, paylaşımlarını yap ve sektörden daha fazla kişiyle bir araya gel!