Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

BİLİM VE TEKNOLOJİNİN LİDER KADINLARI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDE

2766 kez okundu
01 şubat 2018 perşembe

Bilime ve teknolojiye yön veren kadınlar 17 Şubat 2018 günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de buluşuyor.

 

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü & IEEE Öğrenci Kolu düzenledikleri Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi ile bilim ve teknoloji dünyasında fark yaratan kadınların tecrübelerini gelecek kuşaklara aktararak, özellikle kadınları, bu alanlarda çalışmaya teşvik etmeyi ve cesaretlendirmeyi amaçlıyor. Zirvede ana tema ile ilgili konuşmaların yanı sıra farklı konulardan atölyeler ve molalarda katılımcılarla konuşmacıların iletişim kurmasına olanak sağlayan bir network alanı olacak. Bu sosyal alanda katılımcılar hem konuşmacılara sorularını yöneltme imkanı bulacak hem de alanda kurulacak stantlardan farklı programlar hakkında detaylı bilgi alabilecek.

 

Arçelik, Yıldız Holding, Unilever ve Intertech sponsorluğunda bu yıl 4.sü düzenlenecek olan zirveye katılımı kesinleşen isimler ise şöyle: Intertech CEO'su Dilek Duman, Roketsan İnsan Kaynakları Müdür Devrim Simav Uysal, araştırmacı yazar Günseli Naymansoy, Egon Zehnder Türkiye Office Leader Murat Yeşildere, ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Profesörü Elif Uysal Bıyıkoğlu, Gittigidiyor CMO'su Feyza Dereli.

 

Başarılı iş kadınlarının, kadın mühendislerin kendi hikayelerini anlatacağı, gelecek nesle önerilerde bulunacağı ve farklı çalışma alanlarında kadınların rolü hakkında konuşacağı Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi’ne biletinizi almak için: http://bit.ly/Btlk18

Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için Facebook’tan etkinliği takip edebilirsiniz.

 

Tarih: 17 Şubat 2018

Yer: Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi

 
Etiketler: