Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

BİYOBİLİM'7 İçin Geri Sayım Başladı!

400 kez okundu
07 aralık 2021 salı

BİYOBİLİM'7 İçin Geri Sayım Başladı!

Multidispliner bilim prensibini temel alarak çalışmalarını sürdüren Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Teknolojileri Kulübü, Türkiye’nin en aktif bilim kulübüdür. Yapılan tüm çalışmalardaki ortak amaç bilim, kariyer ve öğrenci üçgenini aynı çatı altında buluşturabilmek ve Türkiye’de bilimin ilerlemesine katkıda bulunmaktır. Bu bağlamda Kimya Teknolojileri Kulübü her yıl düzenli olarak konferanslar, eğitimler, söyleşiler, teknik geziler ve bilim odaklı şenlikler düzenlemektedir.
Kimya Teknolojileri Kulübü bünyesinde gerçekleşecek olan BİYOBİLİM'7 nin bu yılki ana teması İmmünoloji’dir.  Etkinliğin amacı, başta moleküler biyoloji ve genetik, biyomühendislik, biyomedikal mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, makine mühendisliği bölümleri ve tıp fakültesi olmak üzere tüm bilim sever öğrenci ve katılımcı arkadaşlarımızı alanlarında en tecrübeli kişilerle buluşturmaktır. Ayrıca BİYOBİLİM’7, İmmünolojinin, tıbbın bağışıklık ve farklı organizmalarının bağışıklık sistemlerine kadar uzanan tüm yelpazesini kapsayan etkinlikte, immünolojinin gelişiminde son yıllarda giderek daha fazla önem kazanan teknik yaklaşımları vurgulamak üzere biyolojiden mühendisliğe birçok farklı alandan uzman konuşmacıları ağırlayacaktır.

Etkinlik, 20 Aralık'ta YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi'nde gerçekleşecektir. Sizler de etkinliğe katılmak ve fuaye alanındaki fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız linkten kaydolabilirsiniz. ???

Etkinlik ücretsiz ve sertifikalıdır.