Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Boğaziçi Sales Challenge başlıyor!

7018 kez okundu
26 şubat 2018 pazartesi

Boğaziçi Sales Challenge başlıyor!

Türkiye’nin ilk ve tek satış yarışmasının bir parçası olmaya hazır mısın?


Satış alanında kariyer hedefleyen ve satışı bizzat deneyimlemek isteyen öğrencilerin buluşma noktası Boğaziçi Sales Challenge’ın son başvuru tarihi 14 Mart!


Türkiye’nin en köklü kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün Satış Pazarlama alt kurulu imzalı etkinlik bu sene de "Satıyorum, Satıyorum, Sattım" mottosuyla yola çıkıyor.


Aynı zamanda yarışmanın katılımcılarına ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine özel sertifikalı satış eğitimi Boğaziçi Satış Akademisi de 24-25 Mart tarihlerinde çeşitli şirketlerin sponsorluğunda ve sektörün önemli satış uzmanlarının verdiği eğitimlerle gerçekleşecek.


Grubunu kur ve başvur!


Ön elemelerin ardından 14 Nisan’da gerçekleşecek olan final ise 2 etaptan oluşuyor. İlk etap olan “strategy” etabında yarışmacılara bir vaka verilip buna bir çözüm bulmaları ve bu çözümü jüri önünde sunmaları istenmektedir.


2. etap olan “negotiation” etabında ise yarışmacı grup sahnede bir jüri ile karşılıklı oturup, bilgileri bizim tarafımızdan verilmiş bir ürünü jüriye satmaya çalışmakta ve ikna yeteneğini sergilemesi gerekmektedir.


Sen de bu eşsiz yarışmanın bir parçası olmak ve yurt dışı ve staj ödüllerinin yanı sıra birbirinden güzel daha nice ödülün sahibi olmak istiyorsan 2 kişilik grubunu kur ve hemen başvur!


Katılımın ücretsiz olduğu yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe başvurmak için bsc.buik.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı
34342 Bebek/İSTANBUL

Etiketler: Sales Challenge