Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Boğaziçi Üniversitesi ADhere Reklamcılık Günleri

4939 kez okundu
02 aralık 2015 çarşamba

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü öğrencilere reklam dünyasında merak ettiği sorulara cevap bulma fırsatını sunan  ADhere Reklamcılık Günleri’nin  9.sunu düzenliyor.Reklamcılık alanındaki en önemli isimleri bir araya getirecek olan ADhere bu yıl 12-13 Aralık’ta Boğaziçi Üniversite’si Albert Long Hall’de gerçekleşecek.

Türkiye’nin en köklü ve en büyük kariyer kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, 9.sunu düzenleyeceği ADhere Reklamcılık Günleri’nde “İşler Karıştı” temasıyla dijital ile gelenekseli ve reklam dünyasındaki diğer sıcak gelişmeleri ele alacak. 12 Aralık Cumartesi günü Reklamarkası programını hazırlayıp sunan Ender Merter’in açılış konuşmasıyla başlayacak olan etkinlikte,  Jingle Jackson’ın kurucusu Emre Irmak ve C-Section Kreatif Direktörü Enis Orhun ile reklamda jingle’ın etkisi; Google İrlanda Stratejik Ortaklıklar Yöneticisi Cemal Büyükgökçesu ile mobil reklamcılığın  artan önemi; Vodafone Türkiye Pazarlama Müdürü Fatih Uysal ve Y&R Team Red Kreatif Direktörü Ayşe Aydın ile  Cannes Lions’da aldığı ödülle ilgileri üzerine çeken Vodafone Kırmızı Işık kampanyasının detayları konuşulacak. 13 Aralık Pazar günü ise son dönemde reklamın önemli bir yüzleri arasında yer alan Tolga Çevik  ve ajansı TBWA’in yanı sıra Arda Erdik, Kurtcebe Turgul gibi başarılı kreatif direktörlerin ağırlanmasıyla devam eden oturum programının ardından workshop ve case çalışmaları ile sürecek.
Bu yıl Vodafone ve Eti’nin sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik ADhere Reklamcılık günleri, üniversite öğrencileri ile reklamcılık sektörünü ve marka hikayelerini keşfetme imkanı sağlarken, workshop ve case’ler ile üretmelerini de teşvik ediyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için http://adhere.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü
1953 yılında Robert Kolej bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulübümüz 1975′te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır.
Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, 21 yıldır çıkardığı kampüs dergisi Dinamik’i bu sene gazete formatına çevirerek öncü çizgisini sürdürmekte, 14 yıldır bir uluslararası öğrenci kongresi olan Brandmarker’ı gerçekleştirmekte, 6 yıldır İstanbul çapında Ekonomi Zirvesi’ni düzenlemektedir.
Pek çok konuda diğer öğrenci kulüplerine örnek teşkil eden “ilk”ler gerçekleştiren İK, Türkiye’yi ” Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü çizgisiyle Türkiye’nin öğrenciler tarafında çıkarılan ilk iş dünyası ve ekonomi dergisi Foreline’i çıkartan kulüp olmasının yanı sıra kısa adı İKTP olan İşletme Kulüpleri ve Toplulukları Platformu’nun da kurucularından biridir.
 

www.buik.net
adhere.buik.net
adhere@buik.net