Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

CampusWIN Academy Başvuruları Açıldı: Son Gün 20 Mart!

3911 kez okundu
16 mart 2020 pazartesi
Merhabalar!
 
Bugünün lideri olarak üniversitende fark yaratmaya var mısın?
 
O zaman CampusWIN Academy başvurunu 20 Mart'a kadar bekliyoruz!
 
CampusWIN Academy Nedir?
TurkishWIN'in üniversite liderlik akademisidir.
 
Kimler Başvurabilir? 
Üniversite birinci ve ikinci  sınıflarında okuyan, iletişim becerileri yüksek, iyi bir ingilizce seviyesi ve yüksek liderlik vasıfları olan genç kadınlar. 
 
Bir dönem "champion" olarak aramıza katıldıktan sonra, liderliğe yükselirken, mezuniyetlerine kadar bir yolculuk ve öğrenim seni bekliyor. 
 
Neler Seni Bekliyor?
Kendini bir lider olarak yetiştirirken, üniversiten ve Türkiye'de toplumsal cinsiyet eşitliğini yakalamak için fark yaratıyorsun! Nasıl mı?  
 
 
Türkiye'nin tek kadın odaklı TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi'ni birlikte düzenliyoruz: Kız kardeşlik ruhunu en çok hissettiğimiz bu etkinlikte: 30+ konuşmacıyı ağırlayıp, misafirlerimize iş ve staj fırsatları sunuyoruz. Bu yıl Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşen etkinliğe 100 üniversiteden 1000+ öğrenci katıldı. TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi 2020 etkinliğinin fotoğraflarına buradan ve program detaylarına buradan göz atabilirsin.
 
BinYaprak.com, kızkardeş dijital netwörkümüzde, yazdığın yazılar, yaptığın röportajlarla deneyimlerini bire bin katarak paylaşıyorsun! 
 
 
Türkiye'de, isminde kadın geçen ve tek iş odaklı üniversite kulüplerinin kurulmasına destek oluyorsun: Kız kardeşliği önemsiyor ve her kampüste birbirini destekleyen kadınların artmasını hedefliyoruz. Women in Business kulüplerimize konuşmacı desteği ve birçok farklı etkinliklere katılım kotası veriyoruz. Yalnızca 8 Mart'ta çiçek alıp-vermek yerine bütün sene birbirimiz ve rol modellerimizden ilham alıyoruz. 2012 senesinde ilki Boğazici Üniversitesi'den kurulan kulüplerin sayısı şimdi 18!  Her okulda bir kulüp ve güçlü networkler oluşana dek yanlarındayız. 
 
Neden Burada Olmalısın?
CampusWIN Academy Programı'nda seni neler bekliyor; 
 
43 farklı üniversiteden 80'den fazla kız kardeşe sahip oluyorsun,
World of Economic Forum'un yayınladığı 2020 işe alım yetkinlikerini her ay şirket ziyaretleri ve eğitimlere katılarak deneyimleyebilir ve geleceğe daha emin adımlarla hazırlanabilirsin. Etkinlik fotoğraflarımıza linkten görüntüleyebilirsin,
TurkishWIN Mentorluk Programı kapsamında her yıl farklı bir mentor ile kendini keşfedebilir, kariyerine yön verebilirsin,
Sen de komite lideri olup komite liderlerine özel olarak, TurkishWIN tarafından atanan profesyonel koç ile kendini ve istediklerini daha iyi anlayabilirsin,
Tersine Mentorluk programı ile üst düzey yöneticilere tersine mentorluk yapabilirsin,
Kendilerini daha iyi tanımak için kişilik envanteri alarak; güçlü yanlarını parlatıp, zayıf yanlarını güçlendirme fırsatı yakalayabilirsin,
CampusWIN komitelerinde aktif liderlik yapıp gerçek bir iş tecrübesi edinebilirsin,
TurkishWIN etkinliklerine katılarak kendilerini geliştirebilirsin,
BinYaprak'ta yazı yazıp, deneyimlerini paylaşarak sen de herkese ilham yayabilirsin. Bine bin katmak senin elinde!
 
Basvuru icin TIK TIK 
 
20 Mart son basvuru tarihi. Kendine ve geleceğe yatırım yapmak için bu fırsatı kaçırma! 
 
 
Linki buraya bırakıyoruz. Unutma, sensiz bir eksiğiz!
 
Sevgiler, 
 
TurkishWIN Ailen 
Etiketler: Eğitim Öğrenci