Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Çıktıkları Erkeklerin Kendi Güzellikleri İle Alakası Bile Olmayan 9 Dünyaca Ünlü Model

4185 kez okundu
25 haziran 2015 perşembe

Evet bazen öyle oluyor, adama bak bir de kadına bak diyebiliyoruz. Ama gönül bu, siz nasıl işlediğini bilirsiniz!

1
Adriana Lima - Marko Jaric

Victoria's Secret'in yıldızı, belki de dünyanın en çok tanınan modeli Adriana, Srıp basketbol oyuncusu Marko Jaric ile flört ettiğinde, hemen hemen tüm dünya şaşkınlıkla onları izlemişti...

2
Shannon de Lima - Marc Anthony

Marc Anthony'nin zaten Jennifer Lopez'den mütevellit güzel kadınlara ilgi duyduğunu biliyoruz ancak dünyaca ünlü model Shannon de Lima'nın yanında biraz kısa ve biraz ilginç durduğu da bir gerçek!

3
Marisa Miller - Griffin Guess

Bir başka Victoria's Secret güzeli Marissa Miller da, Griffin Guess ile bir ilişki yaşarken yine tüm bakışları şaşkın bir şekilde kendisine çekmişti. Ancak Griffin'in, Kanye West de dahil birçok ultra yıldızla çalışan bir müzik yapımcısı olduğunu söyleyelim yine de...

4
Brooke Shields - Chris Henchy

Bu çift neredeyse 14 yıl beraber olmuştu. Dünyanın en güzel kadınlarından Brooke Shileds ve Chris Henchy'nin evliliklerinden iki çocukları da var. Tabii daha sonra ayrıldılar. Henchy'nin, güzeller güzeli Brooke'un kariyerinin başında onunla tanıştığını da eklememiz şart.

5
Heidi Klum - Seal

Güzel başlayan bu ilişki, Victoria's Secret modeli Heidi Klum'un eşini aldatması ile sonlandı. En azından Seal boydan kazanıyordu.

6
Pavlina Porizkova - Ric Ocasek

Biraz 80'lerin sonu ve 90'lara doğru geri gidersek, dünyanın en güzel modellerinden Paulina Porizkova'nın da sevgilisinin çok yakışıklı olmadığını söylememiz gerek. Fakat küçük bir not olarak, Ocasek'in dünyaca ünlü bir rock yıldızını olduğunu belirtelim!

7
Anastassija Makarenko - Mickey Rourke

Mickey Rourke için yakışıklı diyebiliriz elbette. Fakat bu onun neredeyse yirmi yıl önceki hali söylenebilir. Bu zamanlarda ise, Makarenko ile ilişkisi var. Bir zamanlar gecede 14 kadınla birlikte olduğunu söyleyen Rourke, şu anda hayatının aşkını bulduğunu belirtiyor.

8
Elisabetta Gregoraci - Flavio Briatore

Bu sefer çok kısa keselim. Gregoraci dünyaca ünlü bir model, Briatore ise çok zengin İtalyan bir işadamı...

9
Padma Lakshmi - Salman Rüsdü

Salman Rüsdü'nün dünyaca bir yazar olmasından mütevellit, Padma'nın ona gönlünü kaptırdığı söylenebilir.

Etiketler: