Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

CODEWAY EARLY IMPACT 2021

4088 kez okundu
25 haziran 2021 cuma

Çağımızın en heyecan verici endüstrisinde kariyerine başlamaya hazır ol! Early Impact 2021 programı seni Codeway'deki yazılım mühendislerine, ürün yöneticilerine ve pazarlama uzmanlarına katılmaya davet ediyor.
Yeni bir mezun olarak, hayatının geri kalanında odaklanmak istediğin alanı seçmek zordur. Early Impact programını, geleceğini iş tanımında yazanlarla sınırlamana gerek kalmayacak şekilde oluşturduk. Gerçek potansiyelini keşfetmeni, engelleri aşmanı ve hata yapma korkusu olmadan sınırlarını zorlamanı istiyoruz.
Early Impact yolculuğun size özel olarak tasarlandı: Yazılım Mühendisliği Akademisi, Ürün Akademisi veya Pazarlama Akademisi arasından tutku duyduğun alanı seçebilirsin.
ŞİMDİ BAŞVUR
Bu, tutkun üzerinde çalışmak için bir davet. Bu alanlardan herhangi birini tutkuna dönüştür, ihtiyacımız olan tek şey bu İlk günden gerçek etki yaratmaya heyecan duyan takım arkadaşlarımızın peşindeyiz! Eğer bu meydan okumaya hazırsan, codeway.co/earlyimpact üzerinden programı keşfedebilirsin. 
CODEWAY: DAHA YENİ BAŞLIYORUZ.
Codeway Ocak 2020'de kuruldu. Bir yıldan kısa bir sürede ekibimiz 45 kişiye ulaştı. Birlikte dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşan uygulamalar ve oyunlar geliştirdik ve daha yeni başlıyoruz! Genç ve tutkulu bir ekibiz, birlikte geleceği tasarlıyoruz. Boş laf yok, gerçek etki: Büyük hayallerimiz var. Kaybedecek zamanımız yok.
Geçen yıl boyunca birçok son sınıf öğrencisi ve yeni mezunu ekibimize davet ettik, bize çok şey kattılar. Onların olağanüstü katkıları bize potansiyelin en az deneyim kadar, hatta belki daha da önemli olduğunu gösterdi. Yeni mezun yazılım mühendislerimiz birinci sınıf teknolojiler ve ürünler oluşturmayı başardı, bazıları yapay zeka ve makine öğrenmesinin derinliklerine indi. Yeni mezun ürün yöneticilerimiz ve pazarlama uzmanlarımız ise veri becerilerini geliştirdi ve milyonların hayatını şekillendiren kararlar aldı.