Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X
HABERLER
KAMPÜSTEN
YORUMLAR
KÜNYE
ÜYELER
Kuruluş: 1978
Öğrenci Sayısı: 59437
Rektör: Prof. Dr. Muhammet Güven

YORUMLAR

Kayseri Student Llife
5 yıl önce
CEM ÖĞRETİR İle Profesyonel 3 Eğitim -3 Profesyonel Sertifika ** BEDEN DİLİ EĞİTİMİ ** ** DİKSİYON EĞİTİMİ ** ** ETKİLİ İLETİŞİM EĞİTİMİ ** Eğitim Sonunda Cem Öğretir İmzalı üç Adet Eğitim Sertifikası Sahibi Olacaksınız. ¡ÖN BAŞVURU & KAYIT; https://goo.gl/forms/YLOwGv4UBUSH9rue2 ?BİLET SATIŞ NOKTASI: ?GÖNÜL KAHVESİ(FORUM KAYSERİ) ?GÖNÜL KAHVESİ &CHOCOLABS (TALAS BAHÇELİEVLER) ?FİYAT: 50 TL ?0554 575 00 01 & 0507 635 30 59 ?Etkinlik Linki: https://www.facebook.com/events/157210624775810/

Kampüs Gezgini
6 yıl önce
Otobüs duraklarından geçen, üzerinde fakülte yazan tüm otobüslere binebilirsin. Bu otobüsler kampüsün içine kadar bırakır. Yurdunuz ya da evinizin konumuna göre yürüyerek de kolaylıkla kampüse ulaşabilirsin.

Kampüs Gezgini
6 yıl önce
Her fakültenin içerisinde kendine ait fotokopi merkezi bulunur. Ayrıca yerleşkede de fotokopi merkezleri, kırtasiyeler bulunur. Her fakültenin hocası ders notlarını genellikle fakülte fotokopi merkezlerine bırakır. Bu yüzden uzaklara gitmene gerek kalmaz .

Kampüs Gezgini
6 yıl önce
Okulda birden fazla yemekhane vardır, yemekleri çok iyi olmamakla birlikte ucuz olduğu için öğrencilerin yolu yemekhaneye mutlaka düşer. Ayrıca kampüs içinde restoranlar ve cafeler de bulunur, buraları da farklı yemekler için tercih edebilirsin.
Öğrencilerin genellikle alışveriş yaptığı marketler; BİM, A101, Şok gibi yerlerdir. Bu marketler ucuz olması nedeniyle tercih sebebidir. Kıyafet alışverişini Forum Kayseri, Kayseripark, İpeksaray gibi alışveriş merkezlerinden yapabileceğin gibi, sosyete pazarları ve outletlerden de yapabilirsin

Kampüs Gezgini
6 yıl önce
Devlet yurdundan kalanlar çok da memnun değil. İlla yurtta kalmak istersen özel yurtları tercih etmelisin. Ama en mantıklısı evde kalmaktır.

Kayseri’nin hemen her yerinden ev bulabilirsin. Öğrencilerin genellikle ev tuttuğu semtler ise Talas ve Anayurt’tur. Birçok spotçu vardır ama genellikle sosyal medya üzerinde öğrencilerin kurmuş oldukları ikinci el eşya sayfalarına bakarak da eşyalarını temin edebilirsin.

Kampüs Gezgini
6 yıl önce
KKampüs içerisinde birkaç cafe bulunmaktadır. Bunların içinde bizce en iyisi Sahil/Göl Cafe’dir. Kampüs dışında ise Talas’da birçok güzel cafe bulunur, istediğin birisine gidip arkadaşlarınla güzel vakit geçirebilirsin.

Kayseri’nin en iyi mekânlarından birisi Hilton City Pub’dır ama öğrenci bütçesini biraz sarsabilir. Uygun bütçeli mekânlar da vardır ama eğlence kalitesi iyi olmayabiliyor. Dışarıda çok fazla alternatif olmadığı için genellikle öğrenci evlerinde ve anayurtta eğlenilir.