Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Fanta Gençlik Festivali, ATHENA ve HADİSE İle Devam Ediyor!

2743 kez okundu
06 mayıs 2015 çarşamba

Fanta Gençlik Festivali, bu yıl 14. yaşını Athena ve Hadise ile kutlayarak, müzik ve eğlenceyi yine Türkiye'nin dört bir yanına taşıyacak.

Bugüne dek toplam 95.500 km yol yaparak, 7 milyon izleyiciye festival keyfi yaşatan, Türkiye'nin en büyük ve en uzun soluklu tek mobil müzik festivali Fanta Gençlik Festivali'nin bu yılki yıldızları belli oldu! Geçen yıl Fanta Gençlik Festivali kapsamında Türkiye'yi dolaşarak yüzbinleri coşturan Athena ve Hadise, bu yıl da yine Fanta Gençlik Festivali kapsamında 5-28 Ağustos tarihleri arasında hayranlarına festival coşkusunu yaşatacak.

Geçtiğimiz yıl ziyaret edilen her şehirde yüzbinlere festival coşkusu yaşatan ikili, bu yıl da festivalin yıldızları olacak! Athena ve Hadise'nin festival katılımcılarını müziğe doyuracağı konserler serisinde, festival alanı bu yıl yine, dev bir oyun ve eğlence alanına dönüştürülecek. Birbirinden keyifli onlarca oyun ve muhteşem konserler ile, katılımcılar gün boyu oyuna, eğlenceye ve müziğe doyacak.

Türkiye'nin en bilinen festivali olan ve 14. yılını Türkiye'nin yıldızlarıyla kutlayacak olan Fanta Gençlik Festivali'nin ziyaret edeceği tüm şehirler ve tarihler Mayıs-Haziran dönemi içerisinde https://www.facebook.com/fantagenclikfestivali sayfasından takip edilebilecek.

http://www.haberler.com/fanta-genclik-festivali-athena-ve-hadise-ile-7273801-haberi/

Etiketler: