Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Festival Heyecanı Bodrum’a Taşınıyor

5124 kez okundu
27 temmuz 2015 pazartesi

Chill-Out Festival, İstanbul ayağının ardından güneye iniyor! Festivalin Bodrum ayağı 1-2 Ağustos tarihlerinde Xuma Beach’te gerçekleşecek.
10. yılında iki güne yayılan geniş bir program sunan, Slowdive ve Thivery Corporation gibi dev isimleri İstanbul’da ağırlayan Chill-Out Festival, bu yıl ilk kez İstanbul’un dışında iki ayrı şehirde daha düzenleniyor. 15 Ağustos’ta İzmir, Çeşme’de gerçekleşecek festival, öncesinde ise Bodrum’u mesken tutacak.
Rafine müzikseverlerin radyosu Lounge FM tarafından düzenlenen Chill-Out Festival, Xuma Yalıkavak ev sahipliği ve işbirliğiyle, festival müdavimlerini çok güçlü bir sanatçı kadrosuyla Bodrum’da buluşturuyor.
Mayıs ayında 20 bine yakın müzikseverin katılımıyla 10. yılını kutlayan Chill-Out Festival, festival kültürüne getirdiği sıra dışı standartları bu kez Bodrum’da müzikseverlere sunuyor.
Bodrum’un en özel koyunda, muhteşem bir doğanın içinde, Xuma hizmet kalitesi ve Chill-Out Festival farkıyla 2 gün boyunca performans verecek sanatçılar:
Daha önce Chill-Out Festival Istanbul ve Çeşme’de sahneye çıkmış olan ve festival takipçilerinin favorileri arasında yer alan, 8 kişilik tam kadrosuyla, Kraak & Smaak; Yeni nesil füzyon müziğin son yıllarda en beğenilen grubu Stavroz; Dünya gezegeninde duyulabilecek en modern müziği temsil eden, bu sefer NU, Jo.ke ve Raz Ohara’dan oluşan kadrosuyla, Feathered Sun; Müziğinde Güney Amerika’dan Asya’ya kadar tüm etnik sound’ları duyacağınız, elektronik müziğin sınırlarını yeniden tanımlayan Matias Aguayo; Türkiye’de saykedelik müziğin öncüsü Baba Zula; Azelia Banks ve Flight Facilities gibi isimlerle çalışan prodüktör, DJ ve söz yazarı, Henri olarak bilinen Henrietta Tiefenthaler; Lounge FM’i temsilen cantanca, Soul Revue ve Doğan Aktay...
Ve özellikle Yalıkavak’taki gün batımını düşündükçe herkesi daha çok heyecanlandıran bir isim, Cafe Del Mar’ın yaratıcısı, Ibiza gün batımının resmi müzisyeni, Chill-Out müziğin en büyük efsanesi José Padilla!

FESTİVALDE SAHNE ALACAK İSİMLER
- Kraak & Smaak live
- Stavroz live
- Feathered Sun feat. NU, Jo.Ke, Raz Ohara
- Matias Aguayo
- José Padilla
- Baba Zula live
- Izy
- cantanca
- Soul Revue
- Doğan Aktay

Kaynak Aydınlıkgazete