Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Filmleri Pirate Bay'den online olarak izleme imkanı

4178 kez okundu
10 şubat 2016 çarşamba

Pirate Bay de filmleri indirmeye gerek olmadan direk online olarak izleme imkanı sunan servislere dahil oldu. Popüler dosya paylaşım sitesi The Pirate Bay, yakın zaman önce global açılımını yapan Netflix‘i tedirgin edecek yeni bir özelliği devreye aldı. Şu anda test aşamasındaki bu özellikle kullanıcılar filmleri indirmeden doğrudan çevrimiçi olarak oynatabilecek.

Pirate Bay’in bu yeniliği Popcorn Time‘ı geliştiren ekibin bir başka ürünü olan Torrents Time desteğiyle kullanıcılara sunuluyor. Bu sayede ‘Stream it!’ bağlantısına (düğmesine) tıklayan kullanıcılar filmleri indirmeden, hemen izlemeye başlayabiliyor.

The Pirate Bay

İnternet hızı Türkiye gibi çok hızlı olmayan ülkelerde filmlerin tamamını indirip izlemek vakit alan bir seçenek. Bu yeni özellikle Chrome ve Firefox tarayıcılarda herhangi bir formattaki video tamamının indirilmesi beklenmeden kolayca izlenebiliyor. Yani The Pirate Bay de Netflix gibi anında görüntü sunma yeteneği kazanmış oluyor.

İçeriklerin direkt oynatılması The Pirate Bay’de korsan içerik tüketimi elbette değiştirmiyor ve Netflix’i direkt olarak etkilemiyor. Ancak genel itibarıylaThe Pirate Bay kullanıcılarının sevineceği bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak: Webrazzi