AKAMPÜS AĞI :   SENCEBENCE | KAMPUSWORKS | FOSBUK
Giriş yap | Üye ol
907 kişi Akampüs'te

KampusYıldız Teknik ÜniversitesiKiz arkadas ortami yapmanin 10 altin kurali
Tsukikage_no_Knight

Kiz arkadas ortami yapmanin 10 altin kurali

Meandoor un istegi üzerine açilmistir :)Adam dogru söylüyor hep tartisiyoruz yok en güzel kiz kim, yok en yakisikli kim, yok en baba bölüm hangisi fln diye...Bunlari tartismaya gerek yok ki.En baba bölüm Makine Müh, En yakisikli da benim :P En güzel kizi ise bilmiyorum.Budavranis sekilleriyle hiçbiri güzel görünmüyor gözüme.Neyse biz isimize bakalim.Konudan fazla sapmayalim.Iste size kiz arkadas ortami yapmanin 10 altin kurali: 1-Abazaligini belli etmeyeceksin. 2-Azcik nonos olcaksin kardesim...Baska türlü bunlarin ortamina neyim giremezsin. 3-Agzin laf yapcak.Ota boqha espri yapcaksin.Kizlar bayilir böle seylere.Anlamsiz esprilere güler dururlar... 4-Sürekli sebeklik yapcaksin.Yeri geldimi kendini aptal durumuna düsüreceksin.Maksat kizlari güldürmek ;) 5-Biz evleniyoruz, Gelinim olur musun? , Size anne diyebilir miyim? gibi programlari hiç kaçirmayacaksin.Zira kaçirdigin takdirde konusacak biseyin olmaz. 6-Asla zeki oldugunu göstermeyeceksin.Aslinda A aldigin dersten kaldigini söyleyeceksin sürekli.Kizlar aptallardan daha çok hoslaniyor nedense. 7-Acayip derecede yalaka olacaksin.Kizlar ne derse olur diyeceksin.Sen asla fikir beyan etmeyeceksin. 8-Yemekhaneden yemek yemeyeceksin.Kantinde takilacaksin. 9-Bes kurus paran olmasa dahi gerekirse kantinciye borç takaraktan çaylari sen ismarlayacaksin.Yaninda çikolata, gofret neyim iyi gider;) 10-Son ve En Altin Kural: Bir makine mühendisligi ögrencisiysen asla ve asla makine mühendisligi okudugunu söylemeyeceksin.Diger bölümlerdeysen sorun yok ztn :) Eft arkadaslar benden bu kdr.Ne diyorsunuz?Tutar mi bu kurallar?

Forum Mesajları
evanescence_22
Bilkent Üniversitesi
sen degıl kızlar senın pesıne dusecek sen maymunluk yapmıyacan onlar maymun olcak sen adam gıbı adam ol bole oldugunu gorursun yalnızca ben yuzlerce sen dıye dusunecen....

Forum Mesajları
itülü
İstanbul Teknik Üniversitesi
hocam sonunda çok doğru söylemişsin kesinlikle makinci olduğunu belli etmiyceksin edersen baştan kaybettin :D

Forum Mesajları
2uzeri3
Sakarya Üniversitesi
hakan01 arkadasa katılıyorum, hep karı kız ayarlama peşinde dolanmayı bırakmak lazım, kızlara hep yazılırız ama ailemizden birine bişy gelince dünyayı yıkabiliyoruz. Sevgilisi olan kızlara bile yazanlar var ama kendi sevgilisine yapılırsa hiç te durum normal karsılanmıyor. bence hersey sevgili olmak yada baska seyler yapmak değildir kız erkek ilişkisi dostca arkadasca da olabilmelidir.

Forum Mesajları
themert18
Afyon Kocatepe Üniversitesi
kuralların benimkilere çok benziyor..ama en öenmli husus PARADIR!paran varsa istersen 70 yaşında ol on tane model sevgilin olur[örnek çoktur]...senin yazığın kuralları bilen adam 10 tane manita yapar[abartı yok ben bile geçen sene aynı anda 7 kızla çıktıysam xD]PARAN OLURSA KOLEKSİYON BİLE YAPARSIN xD [KEŞKE HER ŞEY SEVGİLİ BULMAK KADAR KOLAY OLSA :( ]

Forum Mesajları
Hakan 01
Anadolu Üniversitesi
bu ne ay arkadaşlar herşey kız yada onlamı alkalı insanlara dost arkadaş olarak bakmalıyız... hep karı kız deriz ama kendi ailemizden bir kıza yan bakanı çldürmeye kalkarız.. bunlar gerçekler .. arkadaşlar yakışmıyor hayatla ilgili o kadar sorunlar varen bunlarla ilgilenirsek....biz bu ülkede tüm sefilliklere layık oluruz....
Yasaklı Üye
bence çok iyi bi konu toplumun kendi gerçek kimliğini gözler önüne seriyor...

Forum Mesajları
Penta_gram
İstanbul Üniversitesi
önce adam gibi adam ol,iradeli ol sabırlı ol,gerisi gelir zaten

Forum Mesajları
NnAp
Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Valla kurallar ilginc ama ben bunları yaptıktan soraaa bana gelecek kızı ben ıstemem.ne kaldı kiii

Forum Mesajları
baran85
Pamukkale Üniversitesi
haklısın kardes de neden bu kadar kız için kendımıze kurallar falan koyalım ki be hoşlanan kız gelır söyler be o kadar.....

Forum Mesajları
EsmerKarizma
Cumhuriyet Üniversitesi
bence haklısınız kardeşimmm çok dogruuu yazdıkların bu şartnameyii okuyanlar kesın yapsınnn 1 degıl 5 tane yapar :D :D :D :D :D :D :D :D