AKAMPÜS AĞI :   SENCEBENCE | KAMPUSWORKS | FOSBUK
Giriş yap | Üye ol
78 kişi Akampüs'te

Ondan,BundanGeyiktweety erkek mi yoksa disi mi?
SERHAT CHİLİ PEPPERS
Sakarya Üniversitesi

tweety erkek mi yoksa disi mi?

yüz yilin tartismasi ben hep disi sanmistim degilmis

Forum Mesajları

erkekmi kızmı bilmiyorum ama bugün haberlerdeki tavuğa tecavüz ederek tavuğu öldürenin eline düserse erkek kız demez alimallah :)

Forum Mesajları
IsIs
Kocaeli Üniversitesi
bu konu toz toprak içinde kalmışda çürümeye yüz tutmuş bile :))

konuyu açan arkadaş hem sormuş tweety erkek mi yoksa dişi mi ? ardınada yazmışki ben dişi sanmışdım ama diilmiş ,arkadaşım madem sen öğrenmişsin erkek olduğunu o zman sorduğun sorunun anlamı kalıyomu biliyosan kendine sakla yorumların ıyazsınlar arkadaşlar erkek yada dişi diye daha sonrada sen yorumunu ekleyiver :))

bence tweety dişi'ye benziyo

Forum Mesajları
Maverick105
Akdeniz Üniversitesi
dönme belki nerden biliyosunuz...yok efenim uçarken şeyi gözükmüyomuş töbe töbe [;)] aşın arkadaşlar bunları

Forum Mesajları
EVANESA
Yurt Disi
tabiki erkek
çok zeki
dizi izlemeyi sevmez
mantıklı
araba sürmeyi çok ii beceriyor
elişi yapamaz
saçlarını boyatmaz

Forum Mesajları
CooLiO CHeVRiM PiCHi
Anadolu Üniversitesi
ayakta işiyooo amaa

Forum Mesajları

http://www.youtube.com/watch?v=nBEsY78zA Qs

linkinde ki fotolarda da gördüğünz gibi tweety bir bayandır. erkek tweety nasıl olurdu diyorsanız özelden göndereyim videoları.

Forum Mesajları

tweety bayandır. çizgi filmi düzenli takip edenler ve dikkatli kişiler farkeder. hani bazen uçar ya bu hafifçe işte o zaman görünürde bir şey olmamasından anladım ben. erkek olsa belli olur dimi ama.. çok samimi oldu dimi bu yorum. .
ama gerçekler ortada yani. tweety nin kız olduğunu kanıtlayan görüntüleri yakında göstericem size.

Forum Mesajları

bu silvestır tivitiyi yutuyodu hep sonra gıreni yumrukluyodu hayvanın sırtını tiviti geri düşüyodu hep...neden bi şey olmuyodu..koca kafalı tatlı şeye.bi konu açıcam bilimde buna cevap arıycam

Forum Mesajları

aaah ne kadar ii niyetlisin:)

Forum Mesajları

bubblesk olur mu ya hiç onu

-bi kedi göördüm sanki.gördüm gördüm evet bi kedi gördüm

derken izlemedin mi.masum bi kuş mu civciv mi öyle bi şey işte[;)]