Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

GAÜN’de Unutulmaz Caz Konseri

3581 kez okundu
12 kasım 2015 perşembe

25. Akbank Caz Festivali etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Kampüste Caz “Elif Çağlar” konseri Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı.

Akbank Caz Festivali'nin klasiği haline gelen “Kampüste Caz” konserleri kapsamında, sesi ile olduğu kadar etkileyici sahne performansıyla da Türk caz müziğinin en beğenilen isimlerinden olan Elif Çağlar, Gaziantep Üniversitesi’nde sahne aldı. Gaziantep Üniversitesi’nde konser vermekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Elif Çağlar, söz ve müziği kendisine ait olan “M-U-S-I-C” isimli ilk albümünden ve dünyaca ünlü caz müzisyenlerin kendisine eşlik ettiği ikinci albümü MISFIT'dan eserlerle Gaziantep Üniversitesi öğrencilerine unutulmaz bir konser yaşattı.

Konserin sonunda Elif Çağlar’a çiçek takdim eden GAÜN Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Levent Elbeyli, “Bu güzel konserde bizi buluşturduğu için öncelikle Üniversite yönetimine, sanata vermiş olduğu değer ve katkı için Akbank’a ve aldığım bilgi gerçekten çok yerinde. Elif Çağlar için biri diyor ki Amerika’dan bir an önce dönse de bu güzel sesle bir araya gelsek. Vermiş olduğunuz mesaj olan sevgi ve bu güzel ses ve değerli ekip arkadaşları hepinize çok teşekkür ediyor, sizleri tekrar Gaziantep’te görmek istiyoruz” dedi.

Kaynak 

Etiketler: Üniversite Konser