Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Geleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresi

4939 kez okundu
21 şubat 2017 salı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nin en aktif öğrenci topluluklarından birisi olan BEÜ İktisat Öğrenci Topluluğu öncülüğünde düzenlenecek olan GELECEĞİN SOSYAL BİLİMCİLERİ ULUSAL ÖĞRENCİ KONGRESİ II 20 - 21 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenleniyor.
 
Kongrein amacı, her geçen gün gelişen ve kalitesini arttıran Bülent Ecevit Üniversitesi'nde, Geleceğin Sosyal Bilimcilerini ağırlayarak bilimsel bir organizasyona yeniden ev sahipliği yapmak. Bir olmaya ve birlikte hareket etmeye ihtiyacımız olan şu zamanlarda, ülkemizin dört bir yanından gelecek misafirlerle, mavi ile yeşilin buluştuğu Zonguldak'ta bilim ve kardeşliğin her saniye hissedileceği muhteşem bir kongreye ev sahipliği yapacak olan üniversite şimdiden hazırlıklara başlamış durumda.

Bülent Ecevit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenmekte ve Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından desteklenmekte olan bu kongrede konuşmacılar, Türkiye’de Sosyal Bilimler ve ilişkili olduğu bilim dalı ve alanlarında önlisans, lisans ve lisansüstü çalışmalarının özet halini yazılı bildiri sunumunda bulunacaklar. Bu bildiriler, Bilim Kurulu tarafından incelenecek ve bildirisi onaylanan öğrencilerden Geleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresi II Düzenleme Kurulu tarafından tam metin istenilerek kongreye davet edilecektir. En iyi üç bildiri ödüllendirilecektir.

Tüm akademik kongreler gibi ufak bir katılım ücreti olan bu kongrede de özet bildirisi kabul edilen konuşmacılar 100 TL katılım ücreti ile kongreye kayıt olabileceklerdir. Kongrenin dili Türkçe veya İngilizce‘dir ve konu sınırlaması yoktur.

Detaylı Bilgi ve Başvuru için '' http://gsbk.beun.edu.tr/ '' adresini ziyaret edebilirsiniz.