Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Henüz Evlenmemiş Tüm Erkeklerin Ölmeden Önce Görmesi Gereken 7 Mekan!

8067 kez okundu
07 mayıs 2015 perşembe

Erkek dostlarımız bu içerik size özel. Evlenmeden önce bu mekanlara gitmezseniz gözünüz arkada kalabilir. Bizden söylemesi!

1
İbiza

İspanya'nın bu şirin adası, evet şirin yazarken biraz masumane oldu, İspanya'nın bu çılgın adası, tüm Avrupa ve hatta Amerika'nın gözbebeği partilere ev sahipliği yapıyor. Bir İbiza gündüz partisi görmeden olmaz!

2
Berlin

Her kim ki biz müze ziyaretinde tanıştığı biriyle akşam partiye de gitmek istemez? Berlin, muhteşem müzeleri ve sanata olan inanılmaz ilgisini, çok popüler partileri ile süsleyen bir Alman şehri. Gitmek ve görmek lazım!

3
Cancún

Görsel: Premierlife.ca

Meksika'nın yerel yiyecek ve içeceklerini, muhteşem bir denizle göz önününüze getirin. Üzerine, bu plajlardaki halka açık harika partileri ekleyin. Daha da birşey demiyoruz.

4
Stockholm

İsveç'in bu gözde şehri, İskandinav hayatını yakından tanımak için bulunmaz mekanlar sunuyor. Aynı zamanda şehir, yaptığı çok özel partilerle meşhur. Buz gibi bir havada, müzikle kanınızı kaynatan partileri hayal edin. Stockholm, işte öyle bir şey.

5
Barselona

Görsel: visualmischief.tumblr.com

Plan şu şekilde.

Sabah kalkıp havuza giriyorsunuz. Öğlen halka açık plajlarda Akdeniz'in keyfini çıkarıyorsunuz. Akşam, Nou Camp'ta Messi'yi izliyorsunuz. Gece ise birbirinden çılgın partilere katılıyorsunuz. Yetti mi? Yetti.

6
Bankok

Uzakdoğu kültürünü merak ediyor ama ben gece hayatı olmadan da yapamıyorum diyorsanız, ki neden demeyesiniz, işte Tayland tam da size göre bir tatil sunuyor.

7
Miami

Görsel: Thrillist

Siz bakmayın ABD vizesinin çok zor alındığı söylentilerine. Hatta Avrupa Schengen vizesine kıyasla daha yüksek kabul oranları olduğu her zaman bilinir. Miami diyoruz, parti diyoruz, plajlar diyoruz. Bekarken gidin.

Etiketler: