Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Investimate’i Kaçırmayın!

7611 kez okundu
26 şubat 2018 pazartesi

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, bu dönem 4. kez düzenleyeceği öğrencilere yönelik Boğaziçi’nin tek sanal yatırım yarışması Investimate’i başlatıyor! Yatırım konusunda ilgili öğrencileri bilinçli yatırım tecrübesi kazandırmayı amaçlayan yarışma 6 hafta sonrasında büyük finalle birincilerine yurtdışı seyahat ödülü sunmaktadır. Sanal yatırım alanında yarışmaların ilki olan Investimate, bu yıl Turkish Bank sponsorluğu ile 12 Mart’ta başlayıp 6 hafta sürecek bir maceraya katılımcılarını bekliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye’nin en köklü ve en eski öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, yine bir ilke imza atarak kampüsteki ilk ve tek sanal yatırım yarışması Investimate’de katılımcılarına 6 hafta boyunca sanal 100.000 ? ile hisse senedi, viop gibi araçlara canlı veriler ile yatırım yapma imkanı sağlayarak öğrencilerin piyasaya olan ilgisini arttırmayı amaçlıyor. Her haftanın ayrı birincileri seçilirken tüm 6 hafta sonunda kazancını en çok arttıran 8 kişi finale katılmaya hak kazanıyor. Geçen senelerde birincilerini New York, Londra, Dubai gibi finans merkezlerine götüren Investimate bu sene seni nereye uçuracak?

Yarışma ile ilgili detaylı bilgiye ve kayıt formuna http://investimate.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Tek tıkla kaydol, büyük ödülleri kaçırma! : http://investimate.buik.net/kayit/

 

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü 1953 yılında Robert Kolej bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulübümüz 1975′te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, 21 yıldır bir pazarlama yarışması olan Brandmarker’ı gerçekleştirmekte, Türkiye’nin ilk ve tek sanal yatırım yarışması olan Investimate’i düzenlemektedir. Pek çok konuda diğer öğrenci kulüplerine örnek teşkil eden “ilk”ler gerçekleştiren İK, Türkiye’yi ” Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü çizgisiyle Türkiye’nin öğrenciler tarafında çıkarılan ilk iş dünyası ve ekonomi dergisi Foreline’i çıkartan kulüp olmasının yanı sıra kısa adı İKTP olan İşletme Kulüpleri ve Toplulukları Platformu’nun da kurucularından biridir.

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı

34342 Bebek-İstanbul

T. +90 212 257 5798

F. +90 212 359 6814

www.buik.net

investimate@buik.net

twitter: investimate2018