Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

iSlash Heroes 1 milyon kez indirildi

3946 kez okundu
25 şubat 2016 perşembe

Popüler iPhone oyunu iSlash’in geliştiricisi Duello Games, yeni oyunu iSlash Heroes'u duyurdu. Oyun hem App Store’dan hem de Google Play’den indirilebiliyor.

Türkiye’de küresel çapta başarılı mobil oyun geliştiren sayılı girişimlerden biri olan Duello Games’in yeni oyunu, ABD başta olmak üzere çok sayıda ülkede ‘Editör’ün Seçimi’ etiketiyle yayınlanırken tam 97 ülkede App Store’un ana reklam bandında gösterilen iSlash‘in devam oyunu 120 ülkede ‘En iyi yeni oyunlar’ kategorisine 1. sıraya yerleşmiş durumda.

Oyuna dönecek olursak; geliştirilmesi yaklaşık 1,5 yıldan süren oyun için 5 kişilik bir ekip yoğun çaba harcadı. iSlash’i bilenlerin aşina olduğu temel mekanikler korunurken, ciddi sayıda yeni özelliklerin de eklendiği oyunda her bölümde karşınıza çıkan şekilleri en doğru noktalardan keserek bir sonraki seviyeye geçmeye çalışıyor ve her sette oyuna adını veren 3 ölümcül rakip ile kapışmanız gerekiyor.

iSlash Heroes, 2 farklı oyun modu ve toplam 200 farklı bölüm ile uzun sürecek bir eğlence sunuyor ama oyun oynama sıklığınıza göre elbette bu süre değişecektir.

Eğer hala indirmediyseniz iSlash Heroes’u App Store ve Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Etiketler: Oyun İslash