Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

İstanbul Bilgi Üniversitesi "Bilgi Kozyatağı" İle Artık Anadolu Yakası'nda

9232 kez okundu
11 eylül 2015 cuma

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Bursa ve İstanbul Akkoza’daki merkezlerinden sonra, şimdi de Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgelerinden Kozyatağı’nda kapsamlı eğitimler vermeye hazırlanıyor. Üç yüksek lisans programının yanı sıra BİLGİ’nin yaşam boyu eğitimlerinin de sunulacağı BİLGİ Kozyatağı’nda hayat, Ekim ayında başlayacak.

 

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Anadolu Yakası’nda yaşayanların ve çalışanların BİLGİ’nin eğitim programlarına daha rahat ulaşmasına olanak sağlayacak yeni merkezi BİLGİ Kozyatağı’nın kapılarını açıyor. BİLGİ Kozyatağı, yeni eğitim döneminde üç yüksek lisans programına öğrenci kabul edecek.Bankacılık ve FinansbilgiMBA ve Marka Okulu yüksek lisans programlarına kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler için başvuru süreci başladı. BİLGİ Kozyatağı aynı zamanda, BİLGİ Eğitim ile BİLGİ Yönetici Geliştirme Merkezi’nin (YGM) düzenlediği sertifikalı eğitim programlarına da ev sahipliği yapacak.

 

15 yılda bir marka olan bilgiMBA programı başarıyla oluşturduğu akademik, kültürel ve bilimsel iklimini, Bursa ve Akkoza’nın ardından Kozyatağı’na taşıyacak. Eğitimler, santralistanbul Kampüsü MBA programı ile eş zamanlı ve aynı akademik kadroyla verilecek.

 

Türkiye’nin sektörel gereksinimlerine ve küresel finans dinamiklerine göre şekillendirilen Bankacılık ve Finans Yüksek Lisans Programı da BİLGİ Kozyatağı’nda öğrenci kabul edecek. Programda eğitim alanlar, finansal kurumlarda üst düzey yönetici, finans dışı kurumlarda ise finans yöneticisi (CFO) adayı olabilecek.

 

BİLGİ Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans Programı’nın, MediaCat ile birlikte hayata geçirdiği Marka Okuluda BİLGİ Kozyatağı’nda eğitime başlayacak yüksek lisans programları arasında yer alacak. Vizyon sahibi, yenilikçi marka uzmanları yetiştiren Marka Okulu, öğrencilerine marka inşasından dijital stratejilere iç görü araştırmalarından imaj çalışmalarına kadar çok sayıda proje üzerinde çalışma imkânı sunacak.

 

İstanbul Bilgi Üniversitesi, yaşam boyu eğitim anlayışıyla hizmet veren BİLGİ Eğitim ve BİLGİ Yönetici Geliştirme Merkezi’nin (YGM) eğitim deneyimini de yeni merkezine taşıyacak. Her iki merkez çatısı altında, kişisel ve profesyonel gelişim sağlayan sertifika programları düzenlenecek.

 

İlerleyen yıllarda farklı eğitim programları ve olanaklarla kapsamlı bir yerleşkeye dönüşecek BİLGİ Kozyatağı’na başvurular ve detaylı bilgi için bilgi.edu.tr/koztayagi adresi ziyaret edilebilir.

 

Detaylı Bilgi:

Ece Özden / İstanbul Bilgi Üniversitesi / 0212 311 7341 / ece.ozden@bilgi.edu.tr

Karin Şamo / Artı İletişim Yönetimi / 0212 347 03 30 – 0530 762 63 75 / bilgi@artipr.com.tr