Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

İstanbul’da R&B Müzik Festivali Başlıyor!

4319 kez okundu
03 eylül 2015 perşembe

İstanbul gece hayatına yeni bir soluk getiren Majestueux Club, R&B müzik severler için 6-20 Eylül tarihleri arasında Swat Entertainment iş birliği ile gerçekleştireceği festival kapsamında R&B muziğinin dünyaca ünlü isimlerini sevenleriyle buluşturuyor.


Dünya bu dansı konuşuyor!
"Teach me how to dougie" şarkısıyla tüm dünya da “Dougie” dansı ile fenomen olan dünyaca ünlü R&B  şarkıcısı Cali Swag District ( Yung ), 6 Eylül Pazar akşamı Majestueux Club’da sevenlerine müzik ziyafeti yaşatacak. 

Dansıyla fenomen haline gelen ünlü R&B şarkıcısı Cali Swag District’in “Dougie” dansını yapan isimler arasında dünyaca ünlü sanatçılar, sporcular ve siyaset adamları da bulunuyor. Justin Bieber, Chris Brown, Kate Upton, Harry Judd, Andrew Flintoff, David Hasselhof, NBA / NFL oyuncuları ve Amerikan Başkanı Barrack Obama da katılığı bir yayında bu dansı yapmıştı. 

Eva Simons İstanbul’da!
Dünya müzik listelerini alt üst eden ve bu yaz boyunca POLICEMAN şarkısıyla müzik listelerinde ilk 3’te kalmayı başaran dünyaca ünlü Hollanda’lı şarkıcı Eva Simons, 13 Eylül Pazar akşamı Majestueux Club Ortaköy’de festival kapsamında bir konser verecek. 

Eva Simons daha önce de Will.i.am – This is Love Ft. Eva Simons şarkısı ile de internet üzerinde 220 milyon izlenmeye ulaşarak bir rekora imza atmıştı.  

Ve Redcafe İstanbul’da!
Festival kapsamında yine dünyaca ünlü şarkıcılarla feat yapan R&B şarkıcısı Jermaine Denny (Redcafe) de 20 Eylül Pazar akşamı Majestueux’da bir konser verecek. Festivalin Ekim ayında da devam etmesi bekleniyor. 

Festivalin tam programı ise şöyle;

6 Eylül Pazar – Cali Swag District ( Yung )
13 Eylül Pazar -  Eva Simons
20 Eylül Pazar – Redcafe

Kaynak Aksam

Etiketler: Festival İstanbul