Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Karnaval.com Sziget Talent Turkey Yarışması Başladı!

4054 kez okundu
08 haziran 2015 pazartesi

Sziget Türkiye ve Karnaval.com işbirliği ile ilk kez gerçekleşen Karnaval.com Sziget Talent Turkey yarışması ile Türkiye’den seçilecek bir grup 10-17 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Sziget Festivali’nde sahne alacak!
Sziget Türkiye ve Karnaval.com işbirliği ile ilk defa gerçekleştirilen Karnaval.com Sziget Talent Turkey yarışmasına katılan B!P grupları, Avrupa’nın en büyük müzik festivali Sziget Festivali’nde yüzlerce dünyaca ünlü isimle birlikte aynı festivalde, Europe sahnesinde performans sergileme şansına sahip olacak.

27 Mayıs’a kadar süren oylamaya herkes katılabilecek. Jüri oylamasıyla beş isim seçilecek. Beş finalist, 1 Haziran 2015 tarihinde Hard Rock Cafe Istanbul’da gerçekleşecek olan Karnaval.com Sziget Talent Turkey final gecesinde sahne alacak. Jüri oylaması sonucunda kazanan bir isim, 2015 Sziget Festivali’nde performans sergileyecek. Karnaval.com Sziget Talent Turkey yarışmasının finalistleri ve kazanan isim www.szigetturkiye.com ve www.karnaval.com web adreslerinden açıklanacak.


Karnaval.com üzerinden yapılan oylamaya katılanlar arasından jüri tarafından seçilen 2 şanslı kişi 10-17 Ağustos 2015 tarihleri arasında Budapeşte’de gerçekleşecek olan Sziget Festivali’ne tek kişilik bilet ve Türkiye-Budapeşte gidiş dönüş uçak bileti kazanacak.


Karnaval.com Sziget Talent Turkey yarışmasının birincisinin seçileceği geceye katılan izleyiciler arasından 5 şanslı kişi 10-17 Ağustos 2015 tarihleri arasında Budapeşte’de gerçekleşecek Sziget Festivali’ne tek kişilik bilet kazanacak.

Sziget Festivali Hakkında

Sziget Festivali 22 yıldır sunduğu geniş yelpazeli programlarıyla tüm müzik ve sanat alanlarının 7 gün aralıksız yer aldığı bir festival. Avrupa Festival Ödülleri tarafından iki kez “Avrupa'nın En Büyük Festivali” ödülüyle taçlandırıldı. Sziget, Budapeşte'nin ortasında yer alan şahane Obuda adasında bir hafta boyunca hem festival keyfini hem de tatil imkanlarını bir arada sunuyor. Geçtiğimiz yıl 415.000 ziyaretçisi ile 60’tan fazla sahneye ev sahipliği yapan Sziget Festivali’nde bu yıl Robbie Williams, Alt-J, Florence and the Machine, Kasabian, Limp Bizkit, Foals, Interpol, Avicii, Martin Garrix, Kadebostany ve çok daha fazla sanatçı yer alacak. Bu yıl 10.000 günlük bilet erken satış fiyatlarıyla bir hafta içerisinde tükendi.

Sziget, her sene olduğu gibi renkli ve harika bir festival deneyimi yaşatmaya hazır!

Sziget Türkiye Hakkında

Sziget Türkiye temsilciliği Good News Communications and Events tarafından yürütülmektedir. Sziget Türkiye, Sziget Festivali’nin Türkiye’deki tüm haklarına sahip olan ve bilet satma yetkisi bulunan resmi tek temsilcisidir. Sziget Türkiye’nin amacı Türk gençlerinin böylesine önemli bir festivali deneyimlemeleri için çalışmalar yapmanın yanı sıra ileride birçok Türk grubunun Sziget Festivali’nde sahne almasını sağlamaktır.

Bu zamana kadar Avea ile 2 kere olmak üzere, Efes Rock’n Dark, Karnaval.com ve Power Fm ile Sziget Festivaline yönelik özel projeler organize edilmiştir.

2013 yılında Yeni Rakı’nın, Sziget Festivali’nin en önemli 3 sponsorlarından biri olması sağlanmış ve tüm alandaki barlarda Avrupalı gençlere rakı satılmıştır.

Sziget Türkiye'nin çaba ve çalısmaları sonucu, 2013 yılında 8’incisi düzenlenen Rock’n Coke Festivali’nin yabancı sanatçı organizasyonu, Avrupa’nın en çok tanınan ve bölgenin en büyük festival organizatörlerinden biri olan Sziget Festivali tarafından yapılmıştır.

Kaynak Bugün

Etiketler: Festival