Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Microsoft Uygulaması Hyperlapse Fenomen Uygulama Olacak

3064 kez okundu
20 mayıs 2015 çarşamba

Mobil uygulama Microsoft Hyperlapse yazın fenomeni olmak için yayınlandı. Microsoft Hyperlapse uygulaması kullanıcılara sunuldu.

Microsoft kullanıcılar için Hyperlapse uygulamasını yayınlamış bulunmaktadır. Aynı noktada birden fazla fotoğraf çekere bunları video haline getiren uygulama yazın en çok kullanılan uygulama olacak diye beklenmektedir. Yani bu yazın fenomen uygulaması Hyperlapse olacak gibi görülmektedir. Mobil uygulama Microsoft Hyperlapse yazın fenomeni olmak için yayınlandı.… 

Microsoft geçen sene bir hyperlapse uygulaması üzerinde çalıştığını haber vermişti. Hyperlapse teknolojisi, aynı noktadan farklı zamanlarda çekilmiş olan fotoğrafları birbirine ekleyerek zaman geçişini sanki hızlandırılmış bir video gibi bize gösteren, bu karelerin gözü yormayan yumuşak bir şekilde akmasını sağlayan çok etkileyici bir video formatını temsil ediyor.

Aslında belli bir odak noktasına fokuslanmış v? bu odak noktasından çok yavaşça kayan çok sayıdaki fotoğrafın bir araya getirilmesiyle oluşturulan hyperlapse tekniği, Instagram'ın konuya el atıp Hyperlapse uygulaması yayınlamasıyla, pratik hale dönüştü ve tek tek fotoğraf çekme dönemi sona erdi.

Microsoft şimdi hyperlapse tekniğini Android, iOS, Windows Phone ve masaüstü platformlarına taşıyacak olan ücretsiz uygulaması ile gündemde. Uygulama şimdilik beta aşamasında ancak Microsoft uygulamayı final sürümüyle yayınladığınd?, video düzenlem? konusunda önemli bir araca daha kavuşmuş olacağız.

Kaynak Haber

Etiketler: