Akampus
KAMPÜSTEN AKANTİN FORUM KAMPÜSFOTO APAZAR SORUCEVAP
1112 kişi Akampüs'te  |  () Yeni mesaj | () Online kanka | () Kankalık teklifi  |  Ayarlar |  Profilim  |  Kankalarım
Giriş Yap
Ortak Noktamız Ne?
Hepimiz,forumculardan bahsediyorum ortak bi noktaya sahibiz sanki ama ne? Aramızda çok akıllı,dengeli insanlar olduğu kadar deli ve dengesiz olanlarımız da mevcut Bir gün foruma giriş yapıp,bi iki mesaj yazmadan geçemeyenler… Hayat dersi vermeye çalıştığı gibi bu dersin talebesi olanlarımız olmaya çalışanlarımız… bi arayış içinde olanlar,olmayanlar,nerde olduğunu,ne yapmak istediğini,ne yapması gerektiğini bile hayatta bileyenlerimiz,buraya gelince hiç yabancılık hissetmeden aile ortamındaymış gibi vakit geçirenlerimiz… el arabasını satan bilge olanlarımız,sevgilisi olan ya da olmayanlarımız,nişanlı hatta evli olanlarımız Aslında merak ettiğim ortak noktamız ya da noktalarımız var mı?neden kopamıyoruz soyutlayamıyoruz kendimizi buradan…hastalık ilerledi mi ne?tedavi olmalı mıyız,bununla yaşamayı öğrenmeli miyiz her şeye rağmen?(her şeyden kasıt,bu dünyayı,forum dünyasını boş iş kızım,oğlum…zaman kaybı gibi değerlendiren çevremizdeki insanlar) anormal miyiz?
hanuncan mesaj gönderdi: arayış içerisinde olmamız..
gezegen__34 mesaj gönderdi: bu sitede yazışıyor olmamız..
muhabbet_muebbet mesaj gönderdi: bigisayar kullanıyor olmamız :))
perfecktus mesaj gönderdi: ortaklıklar çeşitlidir.... limited yani limitli...ve sınırsızları vardır...ama ben ortaklıktan yana değil yalnız yaşaı savunuyorum.... o yüzden ortak nokta yok...
beserbeser mesaj gönderdi: bence tek ortak konu muhabbet ihtiyacı normal hayatta beceremediğimiz sosyal ilişkileri buraya taşımak
toparlanıngitmiyoruz mesaj gönderdi: bu konuyu açarken şimdikinden daha derin duygular besliyordum bu mekana karşı.) fakat ortak bir noktamızın olması da gerekmiyormuş aslında,insan olmamız ve gittiğimiz yolda egzoz dumanlarımızın birbirine karışması bile yeterliymiş bea:)
EternalReturn mesaj gönderdi: ortak olarak,tamı tamına kaç nokta aramamız gerekiyo hoca be,ona göre bi derin düşünceye dalacğm da,e heh:))
CooLiO CHeVRiM PiCHi mesaj gönderdi: hepimizin kaderinin bir yerde kesişiyor olması . yaratanın bizleri birbiriyle buluşturmasında bu siteyi elçi kılmış ve mutlakaki burdaki çatımızın altındaki kişilere burda bulunmaları hayır veya şer olarak yansıdı[dost] yaa ama ben kızıyorum kopamamak soyutlanamamak gibi dramatik cümlelere! ya kopan kopuyor kopmayan seviyor bir parçasını burda bırakıyor 2 güne kadar dönüyor. bunu dillendirmeye ben bu sitenin müptelasıyım gibi gereksiz yalakalıklara gerek yok[!)] şahsen ben bu sitedeilerin yararına yazı yazanlarla öylesine yazı yazanları farkedebiliyor ve burdan site sevenleriyle sevmiyenlerini tespit edebiliyorum[!)][yes]
aşe mesaj gönderdi: dünya bize tahammül ettikçe şımarıyoruz .şımarmayan var mı..:)sannmıyorum
hurrican_87 mesaj gönderdi: valla yazmicam diyorum foruma yazıyorum öle bi güç varki itiyo işte insanı biraz merak olsa gerek diyorum ortak yanımız
Eski Akampüslü mesaj gönderdi: hepimizin kıçına beyaz pamuk tıkanacak
Yasaklı Akampüslü mesaj gönderdi: ERKEKLERİN ERKEK OLMASII KIZLARINDAA KIZ OLMASII KIZLARLA ERKEKLER ARASINDA FAZLA Bİ ORTAK NOKTA YOK YANİ HİÇ YOK DİYEBİLİİRİZ OLANLARIDA VAR TABİ
toparlanıngitmiyoruz mesaj gönderdi: sapancamın göğü de ne güzel kalmış orda[saril][yaa] başlarda ortak noktalar olmasa da ya da az ortak noktalara sahip olsak da ilerleyen zamanlarda tanışıklığımız arttıkça ortak noktalarımızın çokluğunun da farkına varıyoruz ve burda işleyen zamana ortak oluyoruz...bazen noktalarımız bölünüp virgül haline gelip anlamını yitiryo,bazen uzayacağın a dalalet olarak iki nokta üç nokta halini alıyo uzayıp gidiyo işte.
tombalacılar mesaj gönderdi: Sanırım ortak noktamız yazma tutkumuz. Yazı öyle bir hal aldı ki bende artık duramıyorum yazmadan. İçimde oluşan çağlayanları yazı ile dizginleyebiliyorum. Yazarak rahatlıyorum deşarz oluyorum. Kendime yenilikler katıyorum, güncelleme daim yani. Konuşurken tekliyorum, heyecan yapıyorum, zaten kelimeleri çoğu zaman yuttuğumdan konuşmayla kendimi ifade edemiyorum. Yazı tam bu noktada imdadıma koşuyor, uzatıyor elini bana al sana bir fırsat et bakalım kendini hadi nelerin var görelim diyor. Bu yüzden çok seviyorum bu forumu, geliyorum hem yazı yazma isteğimi tatmin ediyorum hem de kendimi güncellemiş oluyorum. Sanırım çoğu insanla ortak noktamız bu istek olmalı.
DEWA mesaj gönderdi: hepimiz insanız abi tek ortak nokta bu bence daha ne olsun
Eski Akampüslü mesaj gönderdi: açıkcası ben kimseye bişey öğretmek adına buraya girmiyorum.sadece kendimi daha ii hissediyorum ve hissettiğim şeyleri yazıya dökmek beni rahatlatıyor.
talebe. mesaj gönderdi: Ortak noktamız, Eğrisiyle doğrusuyla bir şeyler karalamak.Öğrenmek ve öğretmek..ama doğru ama yanlış [yes]
Eski Akampüslü mesaj gönderdi: ortak noktamızzz.. kımınle yagmurla allah ve vatan sevgısı ben gerısını bılmem[saril]
Eski Akampüslü mesaj gönderdi: olabilir aslında yazmak boşluğunun doldurulması...aslında doğru,ben önceden daha çok yazardım...ama olsun amaç yazmaksa mekan,materyal önemli değil,olmadı duvara yazarız,sıraya yazarız..[:)]
comenger mesaj gönderdi: meandoor ' un yazısının altına imzamı atar alnından öperim... Eline kalem almayan ben kafasında ki kısıtlı sayıda ki hücrelere sağmayan düşünceleri ancak ve ancak bu forum sayesinde kayda geçiriyor.. Bazen Ego Tatmini Bazen Durdurulamaz Bir Hırs Bazen İçten Gelen Doğallık Bazen ise Öylesine ... Yazmak Güzel Şey ... Hele Hele Kendine Saklamadan Paylaşmak Daha bir Güzel...
Web Görünümüne Git