Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

ODTÜ İşletme Topluluğu Finans Kongresi 25 - 26 Kasım'da

2595 kez okundu
13 kasım 2017 pazartesi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Topluluğu her yıl olduğu gibi bu yıl da Finans Kongresi’ni düzenlemeye devam ediyor. Finans Kongresi, finans dünyasını daha yakından tanıma fırsatı bulabileceğiniz, Türkiye'nin en önemli CFO (Chief Financial Officer) ve Finans uzmanlarının deneyimlerini dinleyip, kendileri ile tanışarak sorularınızı sorabileceğiniz Türkiye'nin finans alanındaki en büyük kongrelerinden biri.

11. kez düzenlenecek olan kongrenin bu yılki teması “dijitalleşme” olacak ve 25 – 26 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara MEB Şura Salonu’nda gerçekleşecek.

Kongrede Belgin Maviş, Gökhan Şen, Murat Sağman, Yaşar Erdinç, Bülent Eliaçık, Zümrüt İmamoğlu, Serkan Er, Derya Hatiboğlu, Murat Sancar, Volkan Ayhan, Shadid Afzal, Barış Ulaş, Tuba Baştan, Beste Naz Köksal gibi finans dünyasının en bilgili ve tecrübeli isimlerin yer alması planlanıyor.

Ana teması dijitalleşme olan kongrede Finans dünyasındaki dijitalleşme yönelimlerini ve günümüzde FinTech olarak kavramsallaşan finansal teknoloji konuları yer alacak. İki gün sürecek olan kongrede en az 8 oturuma katılan katılımcılara "Finans Kongresi Sertifikası" verilecek. Ayrıca QNB Finansbank oturumuna katılan katılımcılara da QNB Finansbank Sertifikası verileceği belirtiliyor.

25 – 26 Kasım 2017’de düzenlenecek olan Finans Kongresi Ankara MEB Şura Salonu’nda gerçekleşecek. MEB Şura Salonu’na Beşevler metro durağında indikten sonra kısa bir mesafe yürüyerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca İşletme Topluluğu, Ankara dışından gelecek olan katılımcılar için konaklama imkanı sunuyor. Kongreye katılım seçenekleri ise şu şekilde:

  • Tam Paket (İki güne ait programı içerir): 40 TL
  • Finans Kongresi - Liderlik ve Kariyer Zirvesi Kombine Paketi: 60 TL
  • Konaklamalı Bilet – Ekonomik (Hostel'de konaklama içerir- Sadece 25 Kasım gecesi): 90 TL
  • Konaklamalı Bilet – Premium (Otelde konaklama ve kahvaltı içerir- Sadece 25 Kasım gecesi): 120 TL

(Liderlik ve Kariyer Zirvesi, İşletme Topluluğu'nun 17-18 Şubat 2018'de düzenlenecek olan bir etkinliğidir.)

Kongreye katılmak istiyorsanız kayıt olmak ve biletinizi buradan alabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda düzenlenen kongrelerden görüntülere ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 

Etiketler: Odtu