Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X
HABERLER
KAMPÜSTEN
YORUMLAR
KÜNYE
ÜYELER
Kuruluş: 1956
Öğrenci Sayısı: 26500
Rektör: Prof. Dr. Mustafa Verşan KÖK

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YEME İÇME

Osman Öztürk
6 yıl önce
Okul yemekhanesinde öğle ve akşam olmak üzere 2 öğün, 4 çeşit yemek verilmektedir. Öğün başına ücret 2.15 TL olup, son 30 gün içerisinde 12 öğünden fazla yemek yiyen öğrenciler için 1,75 TL'ye düşmektedir. Kiosk aracılığıyla öğrenci kimliğinize yükleyeceğiniz para ile yemekhaneden yararlanabilirsiniz. Yemekhane haricinde her bölümde kantin bulunmaktadır. Çarşı bölgesinde de Burger King, Teras, Susam, Kebap 1956, Hocam, Makara gibi birçok yemek yiyebileceğiniz kafe/restoran bulunmakta. Ayrıca Çatı ve Arka Bahçe'de de açık büfe yemek bulabilirsiniz. Aynı zamanda A4 kapısının 50 metre ilerisinde kafeler bulunmaktadır.

Kampüs Gezgini
6 yıl önce
Hem öğrenci kesesinin dostu olan, hem de 4 çeşit yemeği bir arada yemek istiyorsan yemekhaneden şaşmamalısın. Çarşı da ise oldukça fazla seçenek vardır, Burger King, pizzacı, makarnacısı ne ararsan bulabilirsin. Çatı da açık büfe yemek için ideal.
100. Yıl’da semt pazarı perşembe ve pazar günleri kurulur, buradan taze meyve sebzeni alabilirsin. BİM, Şok, A101 gibi marketlerin yanı sıra Migros’un da kampanyalarını takip ederek alışverişini ucuza getirebilirsin. Cepa ve Kentpark alışveriş merkezlerinden de her türlü ihtiyacını karşılayabilirsin.