Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

PlayStation VR, 13 Ekim'de geliyor!

5323 kez okundu
21 haziran 2016 salı

Sanal Gerçeklik Oyunlarına Yepyeni Bir Boyut Geliyor!
Sony'nin sanal gerçeklik cihazı PlayStation VR'ın çıkacağı tarih belli oldu! Sony, sanal gerçeklik başlığı PlayStation VR'ın 13 Ekim 2016'da piyasaya sürüleceğini duyurdu. Firmanın E3'teki basın konferansında yaptığı açıklamaya göre cihaz, yıl tamamlanmadan önce Star Wars, Final Fantasy XV ve Call of Duty: Modern Warfare Remastered dahil olmak üzere 50 oyuna sahip olacak.

Sony daha önce PlayStation VR'ın 399 dolarlık paketinin içine şunların dahil olacağını söylemişti: Bir PlayStation VR kablosu, HDMI kablosu, bir çift kulaklık, AC güç adaptörü ve kablosu, eklenti işleme kutusu ve PSVR başlık. Bunun yanında cihazı kullanabilmek için 60 dolarlık PlayStation Camera'yı satın almanız gerekecek. PSVR çıktığında oyunların çoğunun ihtiyaç duyacağı hareketli kontrol cihazı Move için ise 50 dolar harcamanız gerekecek.

PSVR ön-sipariş paketleri birkaç ay önce 499 dolardan satılmaya başlanmış olsa da, şuan stoklar tükenmiş durumda. Bu paketleri PSVR Core, PS Camera, PS Move ve VR demo diskini içeriyordu.

http://www.playstation.com/tr-tr/explore/playstation-vr/