Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Radyo severler dikkat! Festival başlıyor

3566 kez okundu
05 mayıs 2015 salı

“Radyo Festivali 2015” 4-8 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da Ortaköy Meydanı’nda gerçekleşecek.
URYAD – Ulusal Radyo Yayıncıları Derneği tarafından Beşiktaş Belediyesi’nin katkılarıyla organize edilen “Radyo Festivali 2015” 4-8 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da Ortaköy Meydanı’nda gerçekleşecek. Radyonun gücünü ve etkisini anlatmak amacıyla düzenlenen Radyo Festivali’nde Türkiye’nin radyoları, en önemli DJ’leri ve programcılarıyla Ortaköy’de gerçekleşecek keyifli etkinliklerin yanı sıra üniversitelerde konferanslar da yapılacak.
URYAD – Ulusal Radyo Yayıncıları Derneği tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Radyo Festivali, 4 Mayıs 2015 Pazartesi-8 Mayıs 2015 Cuma tarihleri arasında gerçekleşiyor. Radyonun gücünü ve etkisini kamuoyuyla paylaşmak amacıyla düzenlenen “Radyo Festivali 2015” Ortaköy’ü müziklerle, söyleşilerle sallayacak. Türkiye’de ilk kez bu boyutta URYAD tarafından düzenlenen festivalde, radyo dinleyicileri aynı anda aynı yerden en sevdikleri DJ’ler, programcılar ve sanatçılarla canlı yayında bir araya gelecekler.
Radyolar, Festivalde 6 Mayıs Çarşamba-7 Mayıs Perşembe günleri 12.00-14.00 ve 8 Mayıs Cuma günü 14.00-16.00 saatlerinde Ortaköy Meydanı’nda konuşlanacak. Festivalde, birçok sanatçının da katılımıyla canlı yayınlar gerçekleşecek ve “Radyo Festivali 2015”in Ortaköy Meydanı’ndaki etkinliklerinde radyo dinleyicileriyle buluşacak, sevdikleri radyocularla keyifli anlar paylaşacaklar.
Beşiktaş Belediyesi’nin katkılarıyla URYAD tarafından düzenlenen “Radyo Festivali 2015” 4 Mayıs Pazartesi günü Maltepe Üniversitesi ve Plato Meslek Yüksekokulu, 5 Mayıs Salı günü Medipol Üniversitesi’nde düzenlenecek panellerle üniversite öğrencileriyle buluşacak. İletişim Fakülteleri öğrencileri ile bir araya gelecek olan sevilen radyocular, öğrencilerle “Türkiye’de Radyocu Olmak” üzerine sohbet edecekler.*
“Radyo Festivali 2015”e; Alem FM, Best FM, Baba Radyo, Capital Radio, İstanbul FM, Joy TURK, Joy FM, Kanaltürk Radyo, Kral FM, Kral POP Radyo, Metro FM, NTV Radyo, Radyo 7, Pal FM, Pal Statıon, Radyo Mega, Radyo Müzik, Radyo Trafik, Radyo Spor, Radio Slow Time, Radyo Viva, Show Radyo, Süper FM, TGRT FM, Virgin Radio katılıyor.  
PROGRAM
4 Mayıs 2015 Pazartesi
14:00-16:00
Maltepe Üniv.–Kültür Merk. Açık Amfitiyatro
Türkiye’de Radyo Programcılığı
Konuşmacılar:
Barış Ertürk – Radyo Spor
Burak Can – Karnaval
Cem Arslan – Best FM
Cengiz Ünsal – Metro FM
Kezban Yaşamul – Kral FM
Koray Hatipoğlu – Doğuş Yayın Grubu
Şebnem Doğan – İstanbul FM
Tolga Gündüz – Kral Pop Radyo
4 Mayıs 2015 Pazartesi
14:00-16:00
Plato Meslek Yüksekokulu - Balat Kampüsü
Türkiye’de Radyo Programcılığı
Konuşmacılar:
Bay J ve Arkadaşları – Capital Radyo
Duygu Özkan – Süper FM
Gezegen Mehmet – Kral FM
Mert Hakan – Number One FM
Serdar Gökalp – Best FM
5 Mayıs 2015 Salı
14:00 -16:00
Medipol Üniversitesi - Kavacık Kampüsü C02 Amfisi
Türkiye’de Radyo Haberciliği
Konuşmacılar:
Cezayir Doğan – Radyo Trafik
Çetin Erker – Karnaval Group
Mehmet Can – Radyo 7
Serda Ceyhan – Best FM
Tunç Turna – İstanbul FM

http://www.haber7.com/radyolar/haber/1359179-radyo-severler-dikkat-festival-basliyor

Etiketler: