Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X
HABERLER
KAMPÜSTEN
YORUMLAR
KÜNYE
ÜYELER
Kuruluş: 1994
Öğrenci Sayısı: 4642
Rektör: Prof. Ayşe Kadıoğlu

YORUMLAR

Kampüs Gezgini
7 yıl önce
Kampüsün çevresinden çok fazla otobüs geçmediğinden çözümü okul shuttlelarıyla çözeriz. Kadıköy, Kozyatağı Carrefour ve Taksim’den shuttle ile en kısa yolu kullanmış olursun. İstanbul’un kalbi olan Taksim’e geçtiğinde hemen her istediğin yere ulaşımı sağlayabilirsin.

Kampüs Gezgini
7 yıl önce
Fotokopi çektirmek için çok uzaklara gitmene gerek yok. Kampüs içerisinde fotokopi merkezleri bulunur. Bu fotokopi merkezlerinden fotokopinin yanı sıra ders notlarını ve temel kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

Kampüs Gezgini
7 yıl önce
Kampüs içerisinde yemekhane bulunuyor, yemekleri de güzeldir bu yüzden tercih edebilirsin. Ama farklı şeyler yemek istersen eskiden adı hangar olan, şimdi yeni kafe yapılacak olan cafeler bölgesinde farklı alternatifler deneyebilirsin.
Ev alışverişini Kipa veya Metro’dan hem uygun fiyata, hem de fazla çeşitle yapabilirsin. Evin kampüse yakınsa kampüs içindeki Şok Market’ten de alışverişini yapabilirsin. Kıyafet ve diğer ihtiyaçların için en yakın Viaport Outlet Center’a gidebilirsin.

Kampüs Gezgini
7 yıl önce
Kampüsün yakınında devlet yurdu yoktur, eğer devlet yurdunda ısrarcı isen biraz yol çekmek durumunda kalırsın. Kampüs içerisinde üniversitenin yurdu var burada kalman çok daha mantıklıdır.
Okula yakın ev istiyorsan, Viaport yakınlarında ve Orhanlı’dan bulabilirsin. Bunların dışında Kartal, Maltepe ve Ataşehir’de de ev tutabilirsin. Çoğunlukla emlakçılara başvurmak gerekebilir. İkinci el eşya için en iyi adres Ümraniye’dir.

Kampüs Gezgini
7 yıl önce
Kampüs içindeki cafeler bölgesinde birçok cafe bulunur. Bu cafelerden istediğin birisine gidebilirsin, fiyat açısından çok farklılık göremezsin. Vaktin varsa ve değişiklik istersen Taksim veya Kadıköy’e gidip sayısız cafeden birisine gidebilirsin ?

Kampüse en yakın eğlence yeri olarak Tuzla sahilindeki rakı balık yiyebileceğiniz restoranlara gidebilir, yazları dondurmayla sahil keyfi yapabilirsin. İstanbul’da eğlencenin kalbi Taksim ve Kadıköy’dür. Zamanın varsa bu iki semte arkadaşlarınla birlikte bir mekâna gidip istediğin gibi eğlenebilirsin.