Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Skylife'tan 15,000 Dolar Ödüllü Uluslararası Fotoğraf Yarışması

4530 kez okundu
12 ağustos 2015 çarşamba

Bazılarımız keşfedilmeyenin peşine düşmek için doğar. Bilinmeyendeki güzelliği görmek, heyecanın çağırdığı yerlere doğru gitmek için. Farklı dünyaları birleştirmek, merak duygumuzu bir adım öteye götürmek, farklılıklarımızdan keyif almak için. Siz de bizdenseniz ve kalbiniz bu muhteşem gezegeni keşfe çıkmak için çarpıyorsa birlikte çıkmaya hazırız.

Şimdi Türk Hava Yolları, Skylife Fotoğraf Yarışması ile bilinmeyene merak duyan herkesi bu maceraya davet ediyor. Aynı yerlere gidip aynı şeyleri yapmakla yetinmeyip, bir de gördüklerini fotoğraflayan sizleri macera ve keşif dolu dünyasına çağırıyor. Fotoğraf tutkunları kendi dünyalarını fotoğraflayacaklar. Fotoğrafçılar, dünya üzerinde herhangi bir yerde ve zamanda, bilinmeyene merak uyandıracak, farklılıkları bir araya getirecek, seyahat etmenin bu dünyayı değiştirmek için atılan önemli bir adım olduğunu vurgulayacaklar. Türk Hava Yolları, dünyasını değiştirmek, ufkunu genişletmek ya da yepyeni dünyalara adim atmak isteyen herkesi fotoğraf yarışmasına çağırıyor. Çünkü “Dünya Daha Büyük, Keşfet…" konulu yarışmaya tüm fotoğraf severler katılabilir.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin http://www.tfsfonayliyarismalar.org/yarisma_detay.asp?s=154 üzerinden, başvurularını online olarak yapmaları ve fotoğraflarını siteye yüklemeleri yeterli olacak. 10 Haziran 2015 itibarıyla online başvuruların başlayacağı yarışmada başvuru için son tarih 01 Ekim 2015 saat 23.00 (TSI).

ÖDÜLLER
1. FIAP Altın Madalya + 15000 dolar karşılığı uçak bileti
2. FIAP Gümüş Madalya + 5000 dolar karşılığı uçak bileti
3. FIAP Bronz Madalya + 2000 dolar karşılığı uçak bileti - FIAP Mansiyon (6 adet)
Sergileme ( İlk 100 fotoğraf) - FIAP En İyi Fotoğrafçı Ödülü (toplamda en fazla sergileme ve ödül alan fotoğrafçıya verilecektir)
Detaylı bilgi için: http://www.tfsfonayliyarismalar.org/yarisma_detay.asp?s=154

Kaynak Skylife