Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Smart Future Expo Zirvesi ve Fuarı 6-7 Eylül'de

2071 kez okundu
23 ağustos 2017 çarşamba

Smart Future Expo Zirvesi ve Fuarı, Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ, Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Sayın M. Ergün TURAN ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ ’nin katılımlarıyla 06-07 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.

Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Elektrik Elektronik İhracatçıları Birliği’nin destek ve katılımlarıyla düzenlenen Zirve ve Fuar’da, akıllı binalarda akıllı iletişim altyapısının, büyük veri analitiği ve bulut mimarisi entegrasyonunu, Akıllı Enerji Ağlarının Enerji Yönetimi ve Verimliliği çözümlerini, Entegre Akıllı Yaşam ile M2M, Bulut ve IoT teknolojilerinin ve güvenli yaşam ile siber güvenlik ve sensör teknolojilerini konuları kapsamlı olarak ele alınacak. 


Teknolojinin yaşam ekosistemimizde bir lider rolü üstlenmiş olması ise bizleri ayrıca yeni nesil teknoloji çözümler ve Endüstri 4.0 yolunda Geleceğin Teknolojik Mimarı olarak adlandırdığımız akışı ile paylaşmaya yönlendiriyor. 


Akılı yapı ve şehirlerde sürdürülebilir bir gelecek tasarımına dair arayışların paylaşılacağı etkinliğe, başta siyasiler olmak üzere kamu kurumu yetkilileri, düzenleyici kuruluşlar, iş dünyası temsilcileri, yerel yöneticiler, İOT sektörünün öncüleri, teknokent yöneticileri, ARGE şirketleri, enerji şirketleri, güvenlik şirketleri, mimarlar, mühendisler, şehir plancıları ile altyapı ve teknoloji şirketleri katılacak.  
Smart Future Expo Zirvesi ve Fuarı’nda ayrıca, kongre alanı içinde yer alan fuarda,  en son IOT, Endüstri 4.0 ve üretim çözümleri ile ürünler sergilenecek. 

 

 

Etiketler: Fuar