Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Star Wars Biletleri 10 Bin Dolardan Satılıyor!

3338 kez okundu
10 kasım 2015 salı

Star Wars: The Force Awakens için son fragmanın yayınlanması ve biletlerin de satışa çıkmasıyla birlikte Star Wars çılgınlığı resmen başladı. Ancak bu çılgınlık öyle bir yerelere gitti ki, işler filmi ilk gün izlemek isteyen ancak bilet bulamayan izleyicilere 10 bin dolara bilet satma noktasına kadar vardı.


Açılış günü biletleri satışa çıkar çıkmaz ülkemizde de olduğu gibi birçok bilet satış sitesi çökme noktasına geldi. Bilet satın almayı başaran şanslı azınlık dışındaki Star Wars hayranları filmi sonraki günlerde izlemek için boynu bükük bir şekilde beklemeye koyuldu. Ancak her şeye rağmen filmi tüm dünyayla aynı anda izlemek isteyen hayranlar, tuhaf bir arzı da beraberinde getirdi. Bilet satış fiyatının birkaç kat üstünde bir fiyattan bahsetmiyoruz. 10 bin dolardan bahsediyoruz!


Birçok online alışveriş sitesinde Star Wars biletleri bin dolar seviyelerine ulaşmış durumda. Ancak hiçbiri eBay’deki bu ilan kadar çarpıcı değil. İki adet Star Wars: The Force Awakens bileti tam 10 bin dolar. Ancak neyse ki bu fiyatın içinde bazı “VIP” hizmetler de var. Limuzinle ulaşım, şık bir restoranda akşam yemeği ve konaklama masrafları dahil.

Kaynak