Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

STEAMWIN 12 Aralık İTÜ Teknokent'te! Davetlisiniz!

1974 kez okundu
04 aralık 2017 pazartesi

STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Maths ) alanındaki kadın öğrenciler ile bu alanda çalışan rol model kadınları ve erkekleri bir araya getiren ve TurkishWIN"in ilk endüstri dikeyi olan STEAMWIN platformunun üçüncü akademik dönemine yine ilham verici bir etkinliğmiz ile devam ediyoruz. 

STEAMWIN, TTGV ve ITU Teknokent işbirliğiyle gerçekleşecek STEAMWIN@ITU Teknokent ilham ve networking buluşmaları, teknokentlerde çalışan kadınlarla üniversiteli genç kadınları bir araya getiren toplantılardan oluşacaktır. STEAMWIN'in bir programı olan teknokent buluşmalarının ilki, ITU Teknokent'te gerçekleşmiş olup, farklı şehirlerde de devam edecektir. 

Her TurkishWIN etkinliği gibi, tüm etkinliklerimiz ve dijital paylaşımlarımız bizi destekleyen erkeklere de açık! Davetiyemizi paylaşmak, LCV yapmak ve programa ulaşmak için aşağıda detayları bulabilirsiniz.

                               

                                        

 

STEAMWIN@İTÜ Teknokent

 

12 Aralık, Salı| 16:00

ARI3 Konferans Salonu

RSVP: HERE

 

16:00 - 16:20  Networking & Kayıt

16:20 - 17:30 İlham Veren Konuşmalar

 

Burcu Söylenmez, Ticari Uçaklar Teknik Temsilcisi, Boeing

Esin Coşkun, Mobil Bankacılık Bölüm Müdürü, Intertech

Nur Yeşilyurt, Güvenlik Araştırmacısı, Netsparker

Hülya Varlık, Genel Müdür, Tanı

 

17:20 - 17:30 Soru & Cevap

 

STEAMWIN Hakkında:

 

STEAMWIN

(Science, Technology, Engineering, Art, Maths)  platformu akademisyenlere, bilgi iletişim teknolojileri, profesyonellerine ve STEAM öğrencilerine ilham veren, tecrübe paylaşımı sağlayan bir networktür. Amacımız genç kadınların teknik kariyerlerini sürdürmeleri için ilham vererek kariyerleri boyunca birikimlerine workshoplar, mentorlar ve networking ile destek vermektir.  

 

TurkishWIN ve BinYaprak STEAMWIN online ve offline etkinlikleri için birlikte çalışmaktadır. Etkinliklerimiz Ceo Rountable, yarım günlük konferanslar ve canlı yayınlar şeklinde gerçekleşmektedir. Geçtiğimiz dönem İstanbul, Ankara ve Denizli'de yaptığımız etkinliklerde 1000 STEAMWIN öğrencisi ve çalışanıyla birlikte olurken BinYaprak Facebook sayfası üzerinden yapılan online etkinliklerimiz ile 150K STEAM öğrencisi ve çalışanıyla buluştuk. 20 Aralık ODTU Teknokent'te olacağız.

STEAMWIN videolarımızı bu linkten izleyebilirsiniz. STEAMWIN hakkında bilgiye ise bu linkten ulaşabilirsiniz.