Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

STEAMWIN Istanbul Konferansı 3 Kasım'da

5728 kez okundu
31 ekim 2016 pazartesi

STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Maths ) alanındaki kadın öğrenciler ile bu alanda çalışan rol model kadınları ve erkekleri bir araya getiren ve TurkishWIN'in ilk endüstri dikeyi olan STEAMWIN platformunun ikinci akademik dönemine yine ilham verici bir etkinlik ile başlıyoruz.  
 
3 Kasım Perşembe günü saat 10:00 ile 13:00 arasında gerçekleşecek olan etkinlikte sizleri ve arzu ettiğiniz misafirlerinizi de aramızda görmeyi çok isteriz. 
 
Her TurkishWIN etkinliği gibi, tüm etkinliklerimiz ve dijital paylaşımlarımız bizi destekleyen erkeklere de açık! Davetiyemizi paylaşmak, LCV yapmak ve programa ulaşmak için aşağıda detayları bulabilirsiniz.
 
 
STEAMWIN Istanbul Conference

3 Kasım Perşembe 10:00 - 13:00
@FMV Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü
LCV için tıklayınız

  • 10:00 - 10.30 Networking & Kayıt 
  • 10:30 - 12:00 STEAM@ İstanbul: İlham Veren Konuşmalar

Prof. Dr. Şirin Tekinay; Rektör / FMV Işık Üniversitesi 
Yaprak Metin; Kurucu / Matrix International 
Gülden Tombaş; Ar-Ge Müdürü / Kalekim 
Selva Gürdoğan; Direktör / Studio X
Daron Yöndem; CTO / XOMNI 
Özge Özmen; Kurucu / Social MakerLab

 

  • 12:00 - 13:00 Speed Networking   

STEAMWIN Hakkında:

STEAMWIN
(Science, Technology, Engineering, Art, Maths) platformu akademisyenlere, bilgi iletişim teknolojileri, profesyonellerine ve STEAM öğrencilerine ilham veren, tecrübe paylaşımı sağlayan bir networktür. Amacımız genç kadınların teknik kariyerlerini sürdürmeleri için ilham vererek kariyerleri boyunca birikimlerine workshoplar, mentorlar ve networking ile destek vermektir.  

TurkishWIN ve BinYaprak STEAMWIN online ve offline etkinlikleri için birlikte çalışmaktadır. Etkinliklerimiz Ceo Rountable, yarım günlük konferanslar ve canlı yayınlar şeklinde gerçekleşmektedir. İstanbul ve Ankara'da gerçekleşen iki etkinliğimizde 500 öğrenciyle, BinYaprak Facebook sayfası üzerinden yapılan online etkinliklerimiz ile 100K STEAM öğrencisi ve çalışanıyla buluştuk. 29 Kasım'da Ankara Bilkent Üniversitesi, 30 Kasım'da ise Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde olacağız.STEAMWIN videolarımızı bu linkten  izleyebilirsiniz. STEAMWIN kısa sunumuna ise bu linkten ulaşabilirsiniz. 

Etiketler: Turkishwin Steamwin