Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Şu An Bize Garip Gelse De 10 Yıl İçinde Hem Moda Hem De İhtiyaç Olacak 6 Aksesuar

2114 kez okundu
14 nisan 2015 salı

Evet şu anda belki fiyatları çok yüksek olduğu için henüz yaygınlaşmayan, belki de gerçekten ne gerek var sorusunu sordurttuğu için seri üretime geçmeyen bazı ilginç aksesuarları listeledik. Listeledik çünkü 10 yıl içerisinde bunları çok göreceğiz!

1
Akıllı Gözlükler

Siz bu işin sadece Google'ın tekeline kalacağını mı sandınız? Şimdiden birçok firma ar-ge departmanlarında bu ürünün çeşitli farklı varyasonlarını çalıştırıyor. Önümüzdeki yıllarda kullandığımız tüm gözlükler, hatta güneş gözlükleri bile, akıllı olacak!

2
Akıllı Saatler

Elbette bu iş de sadece Apple ve Samsung'un tekeline kalmayacak. Belki de şık olmasından daha öte artık saat alırken özelliklerine göre seçimler yapacağız. Aynı cep telefonumuz gibi akıllı saatlerimiz de vazgeçilmez aksesuarlarımızdan biri olacak.

3
Akıllı Telefon Dostu Eldivenler

Evet bu eldivenler de vazgeçilmez aksesuarlarımızdan biri olacak. Eğer ki dokunmatik teknolojilerde yepyeni bir çığır açılmazsa, şimdilik sadece "geek aksesuarı" olarak gördüğümüz bu eldivenlerden herkesin en az bir tane olacak.

4
Bükülebilir Ekranlar

Cep telefonu, tablet veya aklınıza gelebilecek ekranı olan her teknolojik aygıt çok yakın sürede bükülebilir teknoloji ile üretilmeye başlanacak. Büyük ekran bir telefonun, kotunuzun küçük cebine sığmasını hayal edin. Ya da hayal etmeyin, biraz sabretmeniz yeterli!

5
Akıllı Parmaklar

Henüz seri üretimde de olmasa da, parmağınıza takacağınız eskilerin yüksük benzeri bir alet düşünün. Uzunluk ölçebilir, belki fotoğraf çekebilir veya bir hoparlörmüşçesine istediğiniz her yere müziğinizi götürebilirsiniz. Şimdilik garip gelse de, yakın gelecekte çok kullanılacaklar.

6
Saydam Ekranlar

Evet yakında tüm ekrana sahip akıllı cihazlarımız şeffaf, saydam bir teknoloji ile üretilecek. Böylece teknolojik şıklık, farklı bir boyuta taşınacak. Yok artık demeyin, üretimler ar-ge bölümlerinden çıkmaya başladı bile.

Etiketler: