Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

TEB Akıl Fikir Yarışması Başvuruları Devam Ediyor!

3509 kez okundu
27 kasım 2017 pazartesi

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından her yıl “İcat Çıkar” sloganıyla düzenlenen ve bu yıl 11. gerçekleşecek olan Akıl Fikir Yarışması’na başvurular başladı. Bankacılık ve finans ürünleriyle, hizmetleriyle ilgili yenilikçi ve yaratıcı fikirlerin yarıştığı Akıl Fikir yarışmasında bu yıl önceki yarışmalara göre daha fazla heyecan olacak. 

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yıllardır kurum kültürüne yerleştirdiği inovasyonu kurum dışına çıkararak ülke genelinde de yaygınlaştırmak ve katma değer sağlamak için bu tarz yarışmalar, girişimler ve desteklerle çalışmalarını sürdürüyor. Bu destekler kapsamında geleneksel olarak gerçekleştirdiği TEB Akıl Fikir Yarışması’nda üniversite öğrencileri & yeni mezunlar, TEB müşterileri ve TEB çalışanlarını bir araya getirerek bir inovasyon ekosistemi yaratmayı amaçlıyor.

Üniversite öğrencisi & yeni mezun, TEB müşterisi ve teknolojik girişimci olmak üzere üç kategorinin yer aldığı yarışmanın başvuruları 30 Ocak 2018’e kadar sürecek. 26 Şubat’ta finalistlerin belirlenmesinin ardından 3-4 Mart 2018’de İstanbul’da yer alan TEB Formasyon Akademisi’nde finalistler için bir “final kampı” gerçekleştirilecek ve bu kamp ile finalistlere eğitimler verilecek. 21 Mart’ta finalistlerin jüriye sunumlarını gerçekleştirmesinin ardından Mayıs ayında büyük bir ödül töreni ile kazananlara ödülleri verilecek.

Tüm kategorilerde birinci finaliste 20.000 TL, ikinciye 10.000 TL, üçüncüye ise 5.000 TL para ödülü verilmekte. Ayrıca “üniversite öğrencisi & yeni mezun” kategorisinde ilk üçe giren finalistlere Bahçeşehir Üniversitesi MBA bursu var. TEB müşterisi kategorisi birincisine “Roland Garros” seyahati fırsatı varken, “Teknolojik Girişimci” kategorisinde ilk 5’e giren finalistlere TEB Girişim Evi’ne katılım önceliği fırsatı verilecek.

2017 Jürisinde TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, TEB Holding Yönetim Kurulu Üyesi Varol Civil gibi banka yöneticilerinin yanı sıra finans ve bankacılık sektöründen birçok genel müdür ve uzman jüride yer almıştı.

Yarışmaya katılmak ve bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili fikrinizi değerlendirmek istiyorsanuz  30 Ocak 2018’e kadar başvurmayı unutmayın! Başvurular, detaylar ve önceki yıllarda gerçekleşen Akıl Fikir yarışmalarına buradan ulaşabilirsiniz. 

Etiketler: Teb