Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Trafikte Saygı Bulmacasını Çöz! Paylaş! Yol Güvenliği Eğitimi Şansını Yakala!

3610 kez okundu
04 mayıs 2017 perşembe

Afişin fotoğrafıyla birlikte bulduğun ilk üç kelimeyi #trafiktesaygi hashtagiyle paylaş! Sertifikalı Yol Güvenliği Eğitimi’ne katılma şansını yakala.Farkındalık kampanyamıza sende destek ol.

Trafikte Haklarım Derneği olarak trafik kazalarından kaynaklı ölümlerin/ yaralanmaların sebeplerine dikkat çekmek amacıyla 2 - 1 5 Mayıs tarihleri arasında “Trafikte Saygı” sosyal sorumluluk kampanyası düzenleniyor.


Trafikte Saygı bulmacasının fotoğrafını çekip, #trafiktesaygi hashtagiyle gördüğü ilk 3 kelimeyi Facebook, Twitter ve  Instagram da paylaşıp, farkındalık kampanyasına destek veren 10 kişiye İstanbul’da sertifikalı “Yol Güvenliği Eğitimi “ verilecektir.
1 tam gün sürecek olan eğitimde katılımcılara teoride ve pratikte  özel olarak hazırlanmış kaygan zeminde ve BP eğitmenlerin gözetiminde hem kendi araçlarının dinamiklerini ve araçlarında bulunan aktif güvenlik sistemlerinin doğru kullanımını, hem de olumsuz hava koşullarında karşılaşabilecekleri olası kontrol kayıplarının üstesinden nasıl gelebileceklerini öğrenecektir.


Unutmayın ki trafikte hepimiz sorumluyuz. Can kayıplarına dur demek içinde #trafiktesaygı kampanyasına desteğe davet diyoruz !

https://www.facebook.com/trafiktehaklarim
https://twitter.com/TrafikteHaklar
https://www.instagram.com/trafiktehaklarim/