Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

TurkishWIN Kampüs Liderlerini Arıyor!

8696 kez okundu
23 kasım 2015 pazartesi

TurkishWIN Kampüs Liderlerini Arıyor! Son başvuru tarihi 6 Aralık! 

Türkiye'nin ilk küresel kadın iletişim platformu olan Turkish Women International Network, üniversitelerde geleceğin lideri olmaya aday genç kadın öğrencilerin gelişimine katkı sağladığı gençlik programı CampusWIN için aday başvurularını almaya başladı.

İngilizce biliyorum, üniversitemin ikinci ya da üçüncü sınıfında okuyorum, ekip çalışmasında fark yaratabilirim, kendime ve çevreme yatırım yapmayı hedefliyorum, geleceğin lider adayıyım ve fark yaratmak için sizinleyim diyorsan, biz de seninleyiz!

Seni de aramıza bekliyoruz.

CampusWIN başvuru linki: htttp://turkishw.in/campus
 
CampusWIN nedir?

TurkishWIN, CampusWIN Liderlik Programı kapsamında üniversitelerde ağırlıklı olarak iki ve üçüncü sınıflarda okuyan, iletişim becerileri yüksek, İngilizce bilen, ve liderlik vasıfları olan genç kadınlara eğitim, mentorluk ve network yatırımı yapıyor. Bu profilde liderler TurkishWIN'in fark yaratan kız kardeşlik networküne davet ediliyor, bir mentorluk yolculuğuna başlıyor, kendini, meslekleri ve şirketleri tanıma odaklı programlara katılıyor. CampusWIN'in amaçları; TurkishWIN'in "O Yaparsa Sen De Yaparsın" mottosunu üniversitelerde CampusWIN liderlerinin aracılığıyla yaygınlaştırmak, genç kadın liderlerin kendi okullarından mezun ve ilham veren kadın rol modelleri yakından tanımasını ve network kurma kültürünü edinmelerini sağlamak, çevrelerindeki diğer öğrencileri de pozitif etkilemesinin yolunu açmak. CampusWIN programını anlattığımız videoyaya bu linkten ulaşabilirsiniz. 

 

 

Etiketler: Kampüs Genç Liderler