Bu site kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerez kullanmaktadır. Detay için tıkla!
X

Üniversite Tercih Fuarı Ne Zaman?

6955 kez okundu
18 haziran 2015 perşembe

Eket Fuarcılık Tic. Ltd. Şti. tarafından 2015 tercih döneminde, 4. sü gerçekleştirilecek Üniversite Tercih Fuarı, 03-04-05 Temmuz 2015 tarihlerinde yine İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde ve yeni olarak 08-09 Temmuz 2015 tarihlerinde Ankara Congresium’da gerçekleştirilecek. 
3 gün İstanbul ve 2 gün Ankara’ da sürecek Üniversite Tercih Fuarları, Türkiye genelindeki vakıf ve devlet üniversitelerini ile meslek yüksekokulları ve yurtdışından uluslararası üne sahip üniversiteleri bir araya getirerek tercih dönemi gibi kritik bir zamanda, üniversite adaylarına tek çatı altında birçok üniversiteye ulaşma imkanı sunacak.

Adayların tüm üniversitelerle yüz yüze görüşebileceği fuarlarda Üniversite Rektörleri ile tanışma toplantıları, Uzman Akademisyenlerle soru/cevap görüşmeleri, Doğru Tercih, Tercihin Altın Kuralları, Meslek Seçimi, Kariyer Planlama Seminerleri gerçekleştirilecek.

Ayrıca fuarlarda oluşturulacak tercih danışma masalarında üniversite adayları eğitim uzmanları tarafından tercih danışma hizmeti alabilecekler.

Geçtiğimiz yıl, 32.640 adayın ziyaret ettiği fuara bu yıl 120’nin üzerinde üniversite katılım gösterecek

Vakıf Üniversiteler Birliği , İstanbul ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlükleri, İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyelerinin desteği ile gerçekleşecek Üniversite Tercih Fuarları’nın davetiyeleri fuaye girişinden veya www.unitercih.com’dan online olarak temin edilebilecek. Girişler ücretsiz olacak.

Kaynak Haberci37

Etiketler: Üniversite Fuar